WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 - Legia - Ajax - gdzie i o której oglądać mecz?

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17: transmisja, legia, mecz legia ajax

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

RSS 16/02/2017 16:32

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 16 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja meczu Ligi Europy? Sprawdźcie już teraz w jednym miejscu - oczywiście na ESKA.pl!

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 Legia - Ajax 16.02.17 online i w tv / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

Mecz Legia - Ajax: online i w TV 16.02.17 bez wątpienia to hit dnia! Gdzie oglądać mecz Legii w ramach Ligi Europy?! Od razu przekazujemy bardzo dobre informacje! Kibice zobaczą transmisje Legia Ajax w TV zupełnie za darmo! Odbędzie się ona na ogólnodostępnym kanale, jakim jest telewizyjna dwójka! Z kolei Legia Ajax stream w internecie powinien być dostępny na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej!

Mecz Legia - Ajax: online 16.02.17

Legia - Ajax: transmisja meczu będzie pokazana legalnie i za darmo na stronie sport.tvp.pl. Tak przynajmniej było w przypadku streamów z meczów warszawskiego klubu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Początek już 16 lutego 2017 od godziny 21:00.

Legia - Ajax: mecz w TV [TRANSMISJA 16.02.17]

Gdzie oglądać mecz Legii w TV? Pierwsze starcie w fazie pucharowej Ligi Europy zobaczycie na antenie TVP 2. Od godz. 20:30 studio z ekspertami, a pierwszy gwizdek sędziego na stadionie przy ul. Łazienkowskiej o godzinie 21:00.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA