WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 - Legia - Ajax - gdzie i o której oglądać mecz?

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17: transmisja, legia, mecz legia ajax

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

RSS 16/02/2017 16:32

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 16 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja meczu Ligi Europy? Sprawdźcie już teraz w jednym miejscu - oczywiście na ESKA.pl!

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 Legia - Ajax 16.02.17 online i w tv / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

Mecz Legia - Ajax: online i w TV 16.02.17 bez wątpienia to hit dnia! Gdzie oglądać mecz Legii w ramach Ligi Europy?! Od razu przekazujemy bardzo dobre informacje! Kibice zobaczą transmisje Legia Ajax w TV zupełnie za darmo! Odbędzie się ona na ogólnodostępnym kanale, jakim jest telewizyjna dwójka! Z kolei Legia Ajax stream w internecie powinien być dostępny na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej!

Mecz Legia - Ajax: online 16.02.17

Legia - Ajax: transmisja meczu będzie pokazana legalnie i za darmo na stronie sport.tvp.pl. Tak przynajmniej było w przypadku streamów z meczów warszawskiego klubu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Początek już 16 lutego 2017 od godziny 21:00.

Legia - Ajax: mecz w TV [TRANSMISJA 16.02.17]

Gdzie oglądać mecz Legii w TV? Pierwsze starcie w fazie pucharowej Ligi Europy zobaczycie na antenie TVP 2. Od godz. 20:30 studio z ekspertami, a pierwszy gwizdek sędziego na stadionie przy ul. Łazienkowskiej o godzinie 21:00.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?
0

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Jaka będzie pogoda w czerwcu 2017? Jeśli szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście. Prognoza pogody na pierwszy miesiąc lata - już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA