WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 - Legia - Ajax - gdzie i o której oglądać mecz?

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17: transmisja, legia, mecz legia ajax

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

RSS 16/02/2017 16:32

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 16 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja meczu Ligi Europy? Sprawdźcie już teraz w jednym miejscu - oczywiście na ESKA.pl!

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 Legia - Ajax 16.02.17 online i w tv / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

Mecz Legia - Ajax: online i w TV 16.02.17 bez wątpienia to hit dnia! Gdzie oglądać mecz Legii w ramach Ligi Europy?! Od razu przekazujemy bardzo dobre informacje! Kibice zobaczą transmisje Legia Ajax w TV zupełnie za darmo! Odbędzie się ona na ogólnodostępnym kanale, jakim jest telewizyjna dwójka! Z kolei Legia Ajax stream w internecie powinien być dostępny na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej!

Mecz Legia - Ajax: online 16.02.17

Legia - Ajax: transmisja meczu będzie pokazana legalnie i za darmo na stronie sport.tvp.pl. Tak przynajmniej było w przypadku streamów z meczów warszawskiego klubu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Początek już 16 lutego 2017 od godziny 21:00.

Legia - Ajax: mecz w TV [TRANSMISJA 16.02.17]

Gdzie oglądać mecz Legii w TV? Pierwsze starcie w fazie pucharowej Ligi Europy zobaczycie na antenie TVP 2. Od godz. 20:30 studio z ekspertami, a pierwszy gwizdek sędziego na stadionie przy ul. Łazienkowskiej o godzinie 21:00.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program