WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 - Legia - Ajax - gdzie i o której oglądać mecz?

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17: transmisja, legia, mecz legia ajax

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

RSS 16/02/2017 16:32

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 16 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja meczu Ligi Europy? Sprawdźcie już teraz w jednym miejscu - oczywiście na ESKA.pl!

Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17 Legia - Ajax 16.02.17 online i w tv / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax: ONLINE i w TV 16.02.17

Mecz Legia - Ajax: online i w TV 16.02.17 bez wątpienia to hit dnia! Gdzie oglądać mecz Legii w ramach Ligi Europy?! Od razu przekazujemy bardzo dobre informacje! Kibice zobaczą transmisje Legia Ajax w TV zupełnie za darmo! Odbędzie się ona na ogólnodostępnym kanale, jakim jest telewizyjna dwójka! Z kolei Legia Ajax stream w internecie powinien być dostępny na oficjalnej stronie Telewizji Polskiej!

Mecz Legia - Ajax: online 16.02.17

Legia - Ajax: transmisja meczu będzie pokazana legalnie i za darmo na stronie sport.tvp.pl. Tak przynajmniej było w przypadku streamów z meczów warszawskiego klubu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Początek już 16 lutego 2017 od godziny 21:00.

Legia - Ajax: mecz w TV [TRANSMISJA 16.02.17]

Gdzie oglądać mecz Legii w TV? Pierwsze starcie w fazie pucharowej Ligi Europy zobaczycie na antenie TVP 2. Od godz. 20:30 studio z ekspertami, a pierwszy gwizdek sędziego na stadionie przy ul. Łazienkowskiej o godzinie 21:00.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?
0

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:45
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?
30/03/2017 15:29
Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Rag'n'Bone Man pokazał teledysk do swojego nowego hitu Skin. W muzycznym obrazku brytyjskiego wokalisty poznajemy ciekawą historię małego chłopca. Zobaczcie klip już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:09
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?
30/03/2017 14:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA