Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO] - Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]: koncert Justina Biebera w Polsce, Justin Bieber w szpitalu, wypadek Justina Biebera, google news, Justin Bieber zasłabł na koncercie

Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

RSS 08/03/2013 08:17 Komentarze
Justin Bieber miał wypadek na scenie podczas koncertu w Londynie! Impreza została przerwana, a wokalista trafił do szpitala! Zobacz na Eska.pl video z feralnego koncertu!
Justin Bieber w szpitalu Justin Bieber w szpitalu / Instagram
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
Upadek Justina Biebera na koncercie w Londynie napędził fanom i samemu wokaliście sporo strachu! Do wypadku doszło 7 marca w o2 Arena. Ekipa koncertu postanowiła zabrać Justina ze sceny, koncert został przerwany. Justin Bieber zasłabł, na miejscu zbadał go lekarz.

Biebera po show zabrano do szpitala w Londynie, by wykonać kilka badań. Justinowi podano też tlen. Jak sam relacjonuje fanom, już czuje się lepiej. Leżąc w szpitalu, słucha muzyki Janis Joplin.

>>> Zobacz polską Janis Joplin objawioną w The Voice Of Poland 2!

Dlaczego Justin Bieber zasłabł na koncercie? Ma ostatnio sporo problemów: spóźnił się na jeden z wcześniejszych koncertów, miał nieudane urodziny, do tego jest wyczerpany trasą koncertową.

Miejmy nadzieję, że Justin Bieber powróci do pełnego zdrowia przed koncertem w Polsce, który już 25 marca!

To nie pierwszy wypadek Justina na scenie. W 2010 roku wokalista zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas akrobacji tanecznych. Wtedy artysta skręcił sobie kolano. Upadek Justina Biebera na koncercie (video):



Aktualizacja: nagranie z koncertu w Londynie ---> Scooter Braun - menedżer Justina Biebera - tłumaczy fanom, co stało się z ich idolem. Po 5 minutach wokalista wrócił na scenę i dokończył swoje show. Jak zareagowała publiczność? Zobacz już teraz!



>>> Sylwia Grzeszczak - Flirt: premiera TYLKO na ESKA.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 16:06
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
06/02/2016 15:35
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 15:32
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
06/02/2016 15:31
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
06/02/2016 14:57
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 14:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA