WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO] - Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]: koncert Justina Biebera w Polsce, Justin Bieber w szpitalu, wypadek Justina Biebera, google news, Justin Bieber zasłabł na koncercie

Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

RSS 08/03/2013 08:17 Komentarze
Justin Bieber miał wypadek na scenie podczas koncertu w Londynie! Impreza została przerwana, a wokalista trafił do szpitala! Zobacz na Eska.pl video z feralnego koncertu!
Justin Bieber w szpitalu Justin Bieber w szpitalu / Instagram
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
Upadek Justina Biebera na koncercie w Londynie napędził fanom i samemu wokaliście sporo strachu! Do wypadku doszło 7 marca w o2 Arena. Ekipa koncertu postanowiła zabrać Justina ze sceny, koncert został przerwany. Justin Bieber zasłabł, na miejscu zbadał go lekarz.

Biebera po show zabrano do szpitala w Londynie, by wykonać kilka badań. Justinowi podano też tlen. Jak sam relacjonuje fanom, już czuje się lepiej. Leżąc w szpitalu, słucha muzyki Janis Joplin.

>>> Zobacz polską Janis Joplin objawioną w The Voice Of Poland 2!

Dlaczego Justin Bieber zasłabł na koncercie? Ma ostatnio sporo problemów: spóźnił się na jeden z wcześniejszych koncertów, miał nieudane urodziny, do tego jest wyczerpany trasą koncertową.

Miejmy nadzieję, że Justin Bieber powróci do pełnego zdrowia przed koncertem w Polsce, który już 25 marca!

To nie pierwszy wypadek Justina na scenie. W 2010 roku wokalista zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas akrobacji tanecznych. Wtedy artysta skręcił sobie kolano. Upadek Justina Biebera na koncercie (video):



Aktualizacja: nagranie z koncertu w Londynie ---> Scooter Braun - menedżer Justina Biebera - tłumaczy fanom, co stało się z ich idolem. Po 5 minutach wokalista wrócił na scenę i dokończył swoje show. Jak zareagowała publiczność? Zobacz już teraz!



>>> Sylwia Grzeszczak - Flirt: premiera TYLKO na ESKA.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program