WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO] - Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]: koncert Justina Biebera w Polsce, Justin Bieber w szpitalu, wypadek Justina Biebera, google news, Justin Bieber zasłabł na koncercie

Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

RSS 08/03/2013 08:17 Komentarze
Justin Bieber miał wypadek na scenie podczas koncertu w Londynie! Impreza została przerwana, a wokalista trafił do szpitala! Zobacz na Eska.pl video z feralnego koncertu!
Justin Bieber w szpitalu Justin Bieber w szpitalu / Instagram
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
Upadek Justina Biebera na koncercie w Londynie napędził fanom i samemu wokaliście sporo strachu! Do wypadku doszło 7 marca w o2 Arena. Ekipa koncertu postanowiła zabrać Justina ze sceny, koncert został przerwany. Justin Bieber zasłabł, na miejscu zbadał go lekarz.

Biebera po show zabrano do szpitala w Londynie, by wykonać kilka badań. Justinowi podano też tlen. Jak sam relacjonuje fanom, już czuje się lepiej. Leżąc w szpitalu, słucha muzyki Janis Joplin.

>>> Zobacz polską Janis Joplin objawioną w The Voice Of Poland 2!

Dlaczego Justin Bieber zasłabł na koncercie? Ma ostatnio sporo problemów: spóźnił się na jeden z wcześniejszych koncertów, miał nieudane urodziny, do tego jest wyczerpany trasą koncertową.

Miejmy nadzieję, że Justin Bieber powróci do pełnego zdrowia przed koncertem w Polsce, który już 25 marca!

To nie pierwszy wypadek Justina na scenie. W 2010 roku wokalista zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas akrobacji tanecznych. Wtedy artysta skręcił sobie kolano. Upadek Justina Biebera na koncercie (video):



Aktualizacja: nagranie z koncertu w Londynie ---> Scooter Braun - menedżer Justina Biebera - tłumaczy fanom, co stało się z ich idolem. Po 5 minutach wokalista wrócił na scenę i dokończył swoje show. Jak zareagowała publiczność? Zobacz już teraz!



>>> Sylwia Grzeszczak - Flirt: premiera TYLKO na ESKA.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016