Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO] - Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]: koncert Justina Biebera w Polsce, Justin Bieber w szpitalu, wypadek Justina Biebera, google news, Justin Bieber zasłabł na koncercie

Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

RSS 08/03/2013 08:17 Komentarze 0
Justin Bieber miał wypadek na scenie podczas koncertu w Londynie! Impreza została przerwana, a wokalista trafił do szpitala! Zobacz na Eska.pl video z feralnego koncertu!
Justin Bieber w szpitalu Justin Bieber w szpitalu / Instagram
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
Upadek Justina Biebera na koncercie w Londynie napędził fanom i samemu wokaliście sporo strachu! Do wypadku doszło 7 marca w o2 Arena. Ekipa koncertu postanowiła zabrać Justina ze sceny, koncert został przerwany. Justin Bieber zasłabł, na miejscu zbadał go lekarz.

Biebera po show zabrano do szpitala w Londynie, by wykonać kilka badań. Justinowi podano też tlen. Jak sam relacjonuje fanom, już czuje się lepiej. Leżąc w szpitalu, słucha muzyki Janis Joplin.

>>> Zobacz polską Janis Joplin objawioną w The Voice Of Poland 2!

Dlaczego Justin Bieber zasłabł na koncercie? Ma ostatnio sporo problemów: spóźnił się na jeden z wcześniejszych koncertów, miał nieudane urodziny, do tego jest wyczerpany trasą koncertową.

Miejmy nadzieję, że Justin Bieber powróci do pełnego zdrowia przed koncertem w Polsce, który już 25 marca!

To nie pierwszy wypadek Justina na scenie. W 2010 roku wokalista zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas akrobacji tanecznych. Wtedy artysta skręcił sobie kolano. Upadek Justina Biebera na koncercie (video):



Aktualizacja: nagranie z koncertu w Londynie ---> Scooter Braun - menedżer Justina Biebera - tłumaczy fanom, co stało się z ich idolem. Po 5 minutach wokalista wrócił na scenę i dokończył swoje show. Jak zareagowała publiczność? Zobacz już teraz!



>>> Sylwia Grzeszczak - Flirt: premiera TYLKO na ESKA.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hit Internetu: dziewczyna rapuje Lose Yourself Eminema w języku migowym. Zobacz genialny występ! [VIDEO]
0

Hit Internetu: dziewczyna rapuje Lose Yourself Eminema w języku migowym. Zobacz genialny występ! [VIDEO]

Dziewczyna "rapująca" Lose Yorself Eminema w języku migowym to jeden z najnowszych hitów sieci. Ten występ zachwycił już ponad półtora miliona internautów. Zobacz go już teraz - na ESKA.pl
30/05/2015 12:58
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
30/05/2015 11:51
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
42

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
30/05/2015 01:31
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska