Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO] - Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]: koncert Justina Biebera w Polsce, Justin Bieber w szpitalu, wypadek Justina Biebera, google news, Justin Bieber zasłabł na koncercie

Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]

RSS 08/03/2013 08:17 Komentarze 0
Justin Bieber miał wypadek na scenie podczas koncertu w Londynie! Impreza została przerwana, a wokalista trafił do szpitala! Zobacz na Eska.pl video z feralnego koncertu!
Justin Bieber w szpitalu Justin Bieber w szpitalu / Instagram
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber zasłabł na koncercie! Trafił do szpitala! Co się stało? [VIDEO]
Upadek Justina Biebera na koncercie w Londynie napędził fanom i samemu wokaliście sporo strachu! Do wypadku doszło 7 marca w o2 Arena. Ekipa koncertu postanowiła zabrać Justina ze sceny, koncert został przerwany. Justin Bieber zasłabł, na miejscu zbadał go lekarz.

Biebera po show zabrano do szpitala w Londynie, by wykonać kilka badań. Justinowi podano też tlen. Jak sam relacjonuje fanom, już czuje się lepiej. Leżąc w szpitalu, słucha muzyki Janis Joplin.

>>> Zobacz polską Janis Joplin objawioną w The Voice Of Poland 2!

Dlaczego Justin Bieber zasłabł na koncercie? Ma ostatnio sporo problemów: spóźnił się na jeden z wcześniejszych koncertów, miał nieudane urodziny, do tego jest wyczerpany trasą koncertową.

Miejmy nadzieję, że Justin Bieber powróci do pełnego zdrowia przed koncertem w Polsce, który już 25 marca!

To nie pierwszy wypadek Justina na scenie. W 2010 roku wokalista zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas akrobacji tanecznych. Wtedy artysta skręcił sobie kolano. Upadek Justina Biebera na koncercie (video):



Aktualizacja: nagranie z koncertu w Londynie ---> Scooter Braun - menedżer Justina Biebera - tłumaczy fanom, co stało się z ich idolem. Po 5 minutach wokalista wrócił na scenę i dokończył swoje show. Jak zareagowała publiczność? Zobacz już teraz!



>>> Sylwia Grzeszczak - Flirt: premiera TYLKO na ESKA.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]
0

Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]

Kiedy są poprawki z Matury 2015? Po otrzymaniu wyników Matury 2015, wielu uczniów będzie zastanawiać się, kiedy będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego. Terminy poprawek z Matury 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. 'Szansę znów dostałem...' mogą zaśpiewać oblani.
30/06/2015 06:54
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 06:52
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 06:50
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska