TERAZ CZYTASZ:
Jest DRUGA SEX TAŚMA KIM KARDASHIAN! Jeszcze ostrzejsza! 18+ - "Skomentuj!"

Jest DRUGA SEX TAŚMA KIM KARDASHIAN! Jeszcze ostrzejsza! 18+


RSS 31/10/2012 10:30 Komentarze

Sex taśma Kim Kardashian zapewniła celebrytce i jej rodzinie miliony na koncie. Okazuje się, że jej fortuna może się pomnożyć! Jest druga sex taśma Kim Kardashian - jeszcze ostrzejsza niż pierwsza!!! 

Sex taśma Kim Kardashian zapewniła celebrytce i jej rodzinie miliony na koncie. Okazuje się, że jej fortuna może się pomnożyć! Jest druga sex taśma Kim Kardashian - jeszcze ostrzejsza niż pierwsza!!!

Kim Kardashian sex taśmie
zawdzięcza nie tylko sławę, ale także ogromne pieniądze. Okazuje się, że zyski z sex biznesu mogą być jeszcze większe - pojawiły się informacje, że ex facet Kim Kardashian - Ray J ma jeszcze jedną sex taśmę!

Ponoć druga sex taśma Kim Kardashian została wyceniona na 30 milionów dolarów!!! Nie wiadomo jeszcze, kto jest gotów wyłożyć taką kasę za sex video z Kim Kardashian w roli głównej. Możemy natomiast zdradzić, że sex taśma będzie ostra!

-"Zdecydowanie Kim pojawia się w VIDEO. To jest mocniejsze od poprzedniej sex taśmy. Uwiecznione zostały momenty, przy których będzie można szeroko otwierać oczy ze zdziwienia!" - donosi źródło Daily Star. 

Ponoć Kim Kardashian boi się, że sex taśma zrujnuje jej związek z Kanye Westem. Naszym zdaniem nie musi się martwić - Kanye lubi oglądać jej poprzednią sex taśmę. Druga z pewnością także przypadnie mu do gustu ;)


komentarze
Hotplota News

Warsaw Shore (26.04.2015): Kłótnie, bójki, łzy i … PTYŚ! Co działo się w Ekipie z Warszawy?

Za nami kolejny odcinek Warsaw Shore. 26.04.2015 Ekipa z Warszawy znowu dała czadu. Co działo się w programie? Przeczytajcie na Hotplota.pl! :)

Miley Cyrus, Instagram: Miley broni Bruce'a Jennera!"Trzymajcie się k***a z daleka od mojego profilu"!

Instagram Miley Cyrus nie dla wszystkich! Co nowy ostry wpis gwiazdy ma wspólnego ze zmianą płci Bruce'a Jennera? Sprawdźcie!

Księżna Kate Middleton, poród: Księżna Kate na ostatnich zakupach przed porodem! Co kupiła?

Księżna Kate Middleton rodzi?! Kate Middleton została przyłapana na ostatnich zakupach przed porodem! Gdzie i co kupiła? Będziecie zaskoczeni...

Must Be The Music 2015, odcinek 6. (26.04.2015): Kto zaśpiewał najlepiej? Zapis relacji online na Hotplocie!

Za nami odcinek 6. programu Must Be The Music! Kto tym razem zaskoczył jurorów, a kto zaliczył porażkę! Wszystkiego dowiecie się z relacji online na żywo na Hotplocie! :)

You Can Dance 2015, odcinek 9. online na Hotplota.pl! Kto odpadł z You Can Dance 27.04.2015? Zobacz VIDEO!

You Can Dance 2015, odcinek 9. już 27.04.2015! To 2. drugi odcinek You Can Dance 2015 na żywo. Kto odpadł? Kto był najlepszy? Kto jak zatańczył i jak uczestnicy You Can Dance 2015 byli oceniani przez jury? Tego wszystkiego dowiecie się na Hotplota.pl! Zobaczcie zapowiedź 2. odc. You Can Dance 2015 na żywo!

wczytaj więcej artykułów