Sport

Za nami druga konferencja prasowa przed Hybrid MMA 4. Co to były za emocje! [zdjęcia]

Już 20 kwietnia hala CRS w Zielonej Górze wypełni się kibicami z regionu, a wszystko za sprawą Hybrid MMA 4. W oktagonie pojawią się znane nazwiska z mediów jak i z zawodowego sportu. Byliśmy na konferencji 2 przed Hybrid MMA 4. Zobaczcie nasze zdjęcia.

Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Sportowe wydarzenie już niebawem

20 kwietnia, w sobotę o godz. 18:30 rozpocznie się gala Hybrid MMA 4. Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze zamieni się w centrum polskiego sportu. Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Karta walk - kto z kim walczy? Na dwa dni przed tym wydarzeniem pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy staną do walki w oktagonie. 18 kwietnia, w czwartek w zielonogórskiej hali CRS odbyła się konferencja 2. Nie brakowało emocji. Ostre słowa padły z ust m.in. Damiana Grafa w stronę Jakuba "Jay'a" Wiśniewskiego. Obaj panowie stanęli face to face. Panie także nie kryły emocji przed zbliżającym się pojedynkiem. Dominiks Stosio i Wiktoria Stein pokazały, że ich walkę prawdopodobnie będzie można zapamiętać na długo. 

Przemysław Szyszka przed galą Fight Club 2 | Koloseum

Patryk Proszek przed Hybrid MMA 4 

Obecny na konferencji 2 przed Hybrid MMA 4 był także dobrze znany zielonogórzanom Michał Niemiero. Zapytaliśmy go, jak się czuje na dwa dni przed walką w oktagonie. Jak się czuje, że zawalczy przez zielonogórską publicznością?

Czuję się bardzo dobrze. Nastawienie jest jak zawsze mentalne, czyli ręka do góry. Mentalnie jestem zwycięzcą. Po gali Hybrid MMA 4 moim pierwszym planem jest mistrzostwo Polski w K-1 tydzień później, więc bardzo szybko. Mam nadzieję, że będzie bez żadnej kontuzji i będę mógł wystartować - powiedział Patryk Proszek dla Eska Zielona Góra News.

Zobacz jak wyglądała konferencja przed galą Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze

Sonda
Wybierasz się na Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze?