Żużel

Transfery żużlowe w Enea Falubaz Zielona Góra na horyzoncie?! Robert Dowhan wskazał konkretne nazwiska [galeria]

Znów głośno się zrobiło o Enea Falubaz Zielona Góra. Wygrane mecze zielonogórskiej drużyny, jeszcze bardziej motywują kibiców do wspierania zawodników. Mimo, że obecny sezon jeszcze się nie zakończył już mówi się o kolejnym sezonie 2024. Robert Dowhan wskazał możliwe nazwiska, które mogą pojawić się w Falubazie.

Jak będzie wyglądał skład Falubaz Zielona Góra w sezonie 2024. Padły konkretne nazwiska

O Robercie Dowhanie, byłym prezesie zielonogórskiego klubu ponownie jest głośno. Na horyzoncie pojawia się bowiem szansa, że wróci on do żużla. To jednak nie wszystko, w rozmowie z "Tygodnikiem Żużlowym" Robert Dowhan wskazał możliwe nowe nazwiska na sezon 2024 w Falubaz Zielona Góra. Nim to jednak się stanie, 1.ligowa drużyna musi awansować.

Oni pojadą w barwach Falubazu w sezonie 2024?

Padły pierwsze spekulacje o nowym składzie Falubazu Zielona Góra na przyszły sezon 2024. Na razie wszystko wskazuje na to, że zielonogórska drużyna może awansować wyżej. Robert Dowhan podał nazwiska, które jego zdaniem mogą pomóc w kolejnych wygranych Enea Falubaz Zielona Góra. Jakie nazwiska zostały wymienione przez byłego prezesa zielonogórskiej żużlowej drużyny? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć i sami się przekonajcie.

Sonda
Czy jesteś kibicem Falubazu Zielona Góra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE