Robert Dowhan i Falubaz

i

Autor: gov.pl; falubaz.com

Żużel

Robert Dowhan niebawem wróci do żużla? W tle zakup innej żużlowej potęgi?! Znamy szczegóły

Falubaz Enea Zielona Góra nie zwalnia tempa. W niedzielnym meczu, 25 czerwca zielonogórska drużyna pokonała Bydgoszcz. Wsparcie Piotra Protasiewicza dla drużyny wskazał w swoim felietonie Robert Dowhan, dobrze znany w środowisku żużlowym. To on wyprowadził Falubaz na wyżyny polskiego sportu.

O byłym prezesie Falubazu informowaliśmy jakiś czas temu na naszym portalu. Poprzednio było o nim głośno przez sprawę sądową o alimenty z byłą żoną. Teraz ponownie jego nazwisko zostaje wymieniane przy przejęciu innego znanego klubu żużlowego. O jaki dokładnie klub chodzi? Robert Dowhan jasno wskazuje swój typ.

Robert Dowhan chce kupić inną potęgę żużlową?!

O swoich planach żużlowych Robert Dowhan podzielił się w poniedziałkowym, 26 czerwca, felietonie na portalu interia.pl. Czytamy w nim, że właściciele jednego z największych klubów żużlowych w Polsce chcą go sprzedać.

Znam właścicieli Apatora od dawna. Wiem, że chcą sprzedać klub. To w zasadzie żadna tajemnica, bo rozpisywały się o tym media. Może warto Przemek porozmawiać? Zaprosisz na kawę czy spotkamy się jak co roku na Grand Prix? - pisze w swoim felietonie, Robert Dowhan na portalu interia.pl.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie

Dalej także wskazuje, że toruńska drużyna nie ma kogoś na pokrój Piotra Protestowicza z Falubazu Enea Zielona Góra. Czy to się zmieni, gdy Robert Dowhan przejmie stery Apatora Toruń? Na odpowiedź na to pytanie jednak przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. A także o kolejnych planach żużlowych dowiemy się zapewne niebawem. Bo jak cytując Roberta Dowhana dla interia.pl "Spotkałem na tej imprezie wybitną postać polskiego speedway’a i byłego prezesa ważnego klubu. O naszych rozmowach i wspomnieniach napiszę jednak innym razem".

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE