To miał być wyjątkowy pierwszy taniec. Nagle na parkiet weszła dziewczynka. Nikt nie zwrócił na nią uwagi!

i

Autor: pexels.com; Screen Tik Tok: cojogrizzlo84

Śluby

To miał być wyjątkowy pierwszy taniec. Nagle na parkiet weszła dziewczynka. Nikt nie zwrócił na nią uwagi!

Pary Młode bardzo dużo czasu poświęcają na to, aby ich ślub był idealny. To nie tylko wybór sali czy dekoracji. To także pierwszy taniec, który jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu nowożeńców. Co jednak, gdy zostanie on zepsuty? Na Tik Toku pojawiło się nagranie pierwszego tańca. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał!

Pierwszy taniec na ślubie, a dzieci na parkiecie

Nie tak dawno w sieci aż grzmiało odnośnie pojawiania się dzieci na ślubie. Wiele Par Młodych unika zapraszania dzieci na tę uroczystość, aby uniknąć nieprzyjemności. Tak niestety się nie stało, w przypadku jednych nowożeńców. Dzieci zniszczyły pierwszy taniec państwa młodych. A filmik stał się swoistym viralem na platformie Tik Tok. W sieci pojawił się kolejny filmik z udziałem dziecka. O co tym razem chodzi?

Dziewczynka pojawiła się na parkiecie. Nikt nie zareagował?!

Długie przygotowania nad pierwszym tańcem są zwieńczone na weselu. Wielogodzinne próby i stres dla nowożeńców daje o sobie znać. Jednak, gdy już pojawią się na parkiecie wszystko idzie w niepamięć. Jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Tak też zrobiła para, której filmik z pierwszego tańca pojawi się na Tik Toku. Na parkiecie rozpoczęli swój pierwszy taniec. Po chwili pojawiła się tam dziewczynka, która następnie przewróciła się o nogę Pana Młodego i leżała na podłodze. Ten próbował ją zignorować i kontynuował układ wraz z małżonką. Dziecko w takiej pozycji był na tyle długo, aż nie podszedł ktoś z gości, aby pomóc jej wstać. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego momentu.

Zobaczcie jak wyglądały Panny Młode w czasach PRL. Piękne suknie i odświętne stroje gości

Sonda
Wierzysz w przesądy ślubne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE