Pierwszy taniec zniszczony przez dzieci

i

Autor: Canva/TikTok

śluby

Dzieci zniszczyły pierwszy taniec państwa młodych. Filmik stał się viralem, a internauci pytają "Gdzie rodzice"

2023-06-06 14:53

Pierwszy taniec to bardzo ważny element ślubu. Wiele par wynajmuje choreografów, aby stworzyć niezapomniany występ. Niektórzy nawet przy zwykłym tańcu chcą mieć chwilę uwagi i skupienia wśród gości. Niestety, tak nie było na jednym z polskich wesel. Nagraniem podzielił się internauta.

Pierwszy taniec na ślubie. Dzieci wkroczyły na parkiet

Od dłuższego czasu w Internecie jest dyskusja dotycząca zapraszania dzieci na wesela. Wiele osób uważa, że skoro to uroczystości rodzinne, powinny pojawić się tam dzieci. Coraz więcej osób jednak decyduje się na niezaproszenie najmłodszych na wesela. Jak się okazuje, niektórzy mają ku temu poważne powody.

Na TikToku pojawił się ostatnio filmik jednego z gości weselnych. Widać na nim dzieci, które szaleją podczas pierwszego tańca pary młodej. Szybko poszedł on w viral na TikToku. Niestety, choć autorka szybko usunęła oryginał, w sieci dalej można znaleźć liczne "duety".

Pierwszy taniec na ślubie. „Dlatego nie zapraszam dzieci na wesele”

Internauci szybko zaczęli komentować i nie byli oni przychylni najmłodszym gościom.

  • Moja złość osiągnęłaby apogeum
  • Tu zdecydowanie to wina RODZICÓW
  • Strasznie mi przykro. Dzieci na weselu mi nie przeszkadzają, gorsi są ich rodzice udający, że dzieci nie są ich.
  • Mimo ze mam syna, nigdy nie pozwoliłam mu wejść i przeszkodzić na pierwszym tańcu, zawsze koło mnie stał i oglądał.

Wiele osób słusznie zauważa, że to nie wina dzieci, a rodziców. Kwestia wychowania i pilnowania pociech podczas rodzinnych imprez.

Tak wyglądał ślub Pauli Karpowicz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE