Wrona, która potrafi dostarczyć na miejsce kapcie

i

Autor: YT/ViralHog

Wrona znalazła się w domu i przyniosła gospodarzowi... kapcie [VIDEO]

2021-05-24 9:54

Wrona Gosza z miasta Łyśwa niedaleko Permu w Rosji posiada niezwykłą umiejętność. Wrona potrafi słuchać człowieka a czasami nawet wykona jego polecenie. Nie tak dawno wrona postanowiła dostarczyć gospodarzowi domu... kapcie. Zobaczcie, na naszej stronie te niezwykłe nagranie video.

Wrona Gosza z Rosji posiada kilka niezwykłych umiejętności. Ostatnio, wrona przyniosła właścicielowi… kapcie. Gosza nie od razu zorientowała się czego chce od niej człowiek. Na początku przez pomyłkę chwyciła rękawiczkę i ją chciała dostarczyć do właściciela. Jednak po jakimś czasie zorientowała się, iż nie w tym rzecz a człowiek chce od niej… właśnie kapci. Właściciel coraz bardziej motywowała ptaka. Zadziałało. Jednak wrona przyniosła tylko jednego kapcia, Dostarczenie drugiego pantofla zajęło więcej czasu, ale w końcu kruk podskoczył i wykonał polecenie. Wszystko to zostało uwiecznione na filmie. Ten w internecie robi w ostatnim czasie furorę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?