Ukraiński Iron Man - WIDEO ROBI OGROMNE WRAZENIE!

2022-03-31 13:16
Ukraiński Iron Man
Autor: Fot. screen YouTube Anton Gerashchenko / https://www.youtube.com/watch?v=XNFRDPuyyso Ukraiński Iron Man

Bohater słynnej serii komiksów Marvela w barwach Ukrainy? Czemu nie! W sieci znaleźć można wideo z ukraińskim Iron Manem. Krótki filmik robi naprawdę wielkie wrażenie! Znajdziecie go w naszym artykule.

Iron Man w wersji ukraińskiej może się nazywać Антоні Старк, a zamiast z wyimaginowanymi złoczyńcami, walczyć z rosyjskim agresorem. W sieci niedawno pojawiło się krótkie wideo będące przeróbką sceny z filmu Iron Man. Obraz nakręcony na podstawie komiksu Marvela opowiada o Tonym Starku, amerykańskim miliarderze-wynalazcy używającym specjalnej zbroi wyposażonej w najróżniejsze rodzaje broni. Autor przeróbki, Роман Онуфриенко, zmienił kolory zbroi na żółty i niebieski - barwy ukraińskiej flagi, a zamiast świecącego punktu na klatce piersiowej, umieścił Tryzub - godło walczącego dziś z Rosjanami państwa. Trzeba przyznać, że całość robi ogromne wrażenie!

To w tym domu robotnicy budowlani przez przypadek, podczas prac remontowych odkryli częściowo zmumifikowane zwłoki noworodka

Ukraiński Iron Mank kontra rosyjski czołg

Całe wideo to przerobiona sekwencja z oryginalnego filmu. Widzimy, jak żółto-niebieski Iron Man wydobywa się spod gruzów, unika pocisku z rosyjskiego czołgu, a następnie... zresztą zobaczcie sami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze