Tylko nieliczni mają TAKĄ LINIĘ na dłoni. Co oznacza pierścień Wenus?

i

Autor: pexels.com/ Canva Tylko nieliczni mają TAKĄ LINIĘ na dłoni. Co oznacza "pierścień Wenus"?

Tylko nieliczni mają TAKĄ LINIĘ na dłoni. Co oznacza "pierścień Wenus"?

2022-01-20 9:30

Linie na naszych dłoniach skrywają więcej tajemnic niż mogłoby się nam wydawać. Jedną z ciekawszych jest ta zwana "pierścieniem Wenus". Posiadają ją tylko nieliczni. W którym miejscu się znajduje? Co dokładnie oznacza? Dlaczego jest tak wyjątkowa? Szczegóły poniżej.

Zainteresowanie chiromancją, czyli wróżeniem z dłoni, rozpoczęło się około 5000 lat temu, a za kolebkę owej sztuki uważane są kraje wschodu takie jak Indie, Chony, Syria oraz Egipt. Wówczas, obserwując położenie gwiazd na niebie, dostrzeżono podobieństwo linii na dłoniach do linii łączących poszczególne gwiazdy. Przerysowano na dłonie linie i na ich podstawie przepowiadano losy ludzi począwszy od ich urodzenia, aż do późnej starości. Wszystkie wiadomości na ten temat przekazywane były ustnie z pokolenia na pokolenie. Pierwsze wzmianki o chiromancji w Europie pojawiły się w 1448. Do dziś sztuka wróżenia z dłoni cieszy się ogromną popularnością.

Co oznacza "pierścień Wenus" na naszej dłoni i dlaczego jest wyjątkowy?

Jedną z ciekawszych linii, którą na dłoni posiadają tylko nieliczni, jest tzw. "pierścień Wenus". Znajduje się pomiędzy palcem środkowym a serdecznym. Kształtem przypomina półokrąg. Jedni mają go już od urodzenia, u innych pojawia się z czasem, a u niektórych osób w ogóle.

Jeżeli masz na dłoni tę linię, to znaczy że jesteś artystyczną duszą. Pierścień Wenus świadczy również o dużej wrażliwości. Jego właściciele są troskliwi, godni zaufania, impulsywni, kreatywni. Ponadto wyróżniają się bardzo dobrą intuicją.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Tylko nieliczni mają TAKĄ LINIĘ na dłoni. Co oznacza pierścień Wenus?

i

Autor: Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Les_lignes_de_la_main_Artlibre.png

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]