Mysz między pączkami w Biedronce! Na gorącym uczynku nakryli ją klienci

i

Autor: TikTok: lukasz09122 - https://www.tiktok.com/@lukasz09122/video/7065390122333687046?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1 Mysz między pączkami w Biedronce! Na gorącym uczynku nakryli ją klienci

Mysz między pączkami w Biedronce! Na gorącym uczynku nakryli ją klienci [NAGRANIE Z TIKTOKA]

2022-02-21 8:57

Kto nie zje ani jednego pączka w tłusty czwartek, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło. Przesąd ten do serca wzięła sobie pewna mysz, która postanowiła skosztować słodkich wypieków w jedenym ze sklepów sieci Biedronka. Buszującego między pączkami gryzonia nakryli klienci. – Akurat żona chciała sięgnąć po pączka, a tu taka niespodzianka. Uciekła od razu ze sklepu – komentuje autor nagrania opublikowanego na TikToku.

Tłusty czwartek to dzień, w którym Polacy bez oporów objadają się pączkami i faworkami, a kalorie nie mają najmniejszego znaczenia. W tym roku przyjemność tą będziemy mieli 24 lutego. I choć do święta łasuchów zostało jeszcze kilka dni, w sklepach pojawiają się już pierwsze dostawy pączków. Te można już kupić m.in. w Lidlu, Auchan czy też Biedronce. Trzeba się jednak spieszyć, bo chętnych nie brakuje. Na słodkie pączki oblane lukrem i czekoladą skusiła się nawet… mysz. Nagranie z buszującym między wypiekami gryzoniem opublikował na TikToku klient supermarketu. – Taka nie za gruba ta myszka. Smacznych pączusi z Biedry życzę – napisał autor nagrania.

Do zdarzenia doszło w momencie, gdy żona autora filmiku sięgała do półki z pączkami. – Akurat żona chciała sięgnąć po pączka, a tu taka niespodzianka. Uciekła od razu ze sklepu – skomentował autor nagrania w komentarzach. Dodał też, że o wszystkim poinformowana została obsługa sklepu, a pracownica zabrała pączki i przeprosiła klientów za zaistniałą sytuację.

Wywiad Viki Gabor Preselekcje Eurowizja 2022

Nagranie obejrzały już ponad 3 miliony internautów. Nie zabrakło też żartobliwych komentarzy:

Zostawcie ratatuja, sprawdza, czy pączki są dobrej jakości

Świeżoznawca

Co chcecie od myszki, była głodna

Każdemu się należy odrobina słodkości

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?