Tego jeszcze nie widzieliście! Samolot utknął pod wiaduktem

i

Autor: Twitter/Ashoke_Raj Tego jeszcze nie widzieliście! Samolot utknął pod wiaduktem

Tego jeszcze nie widzieliście! Samolot utknął pod wiaduktem [WIDEO]

2021-10-05 17:33

Wyjątkowe wideo trafiło do sieci. Samolot utknął... pod wiaduktem! Do zdarzenia doszło w stolicy Indii, Delhi. Jak doszło do zdarzenia? Zobacz wideo.

Wyjątkowe nagranie trafiło do sieci. Stary samolot Air India utknął podczas transportu pod mostem w stolicy Indii, Delhi. Nagranie stało się hitem sieci. Widać na nim m.in. jak samolot mijają samochody na autostradzie. Maszynie odczepiono skrzydła.

Czytaj także: To ma być pierwszy film fabularny NAKRĘCONY W KOSMOSIE! Z kosmodromu Bajkonur wystartował statek z ekipą filmową

Linie lotnicze Air India wydały oświadczenie, w którym zapewniły, że nie mają już żadnego związku z samolotem. "To jest wyrejestrowany, przeznaczony na złom sprzęt lotniczy, który Air India sprzedały. Był transportowany zeszłej nocy przez nowych właścicieli" - napisano.

Władze lotniska w Delhi powiedziały w rozmowie z dziennikiem "The Times of India", że samolot "z pewnością" nie należy do floty lotniska oraz że kierowca "mógł popełnić błąd podczas transportu".

Filmik został obejrzany tysiące razy na Twitterze i YouTube'ie. Według niektórych użytkowników samolot tkwi pod mostem od kilku dni.

Czerwone czy białe - czy rozpoznasz te najpopularniejsze wina?

Pytanie 1 z 22
Nero w nazwie wina Nero d'Avola to czarny, a jaki ma kolor wino?
Policja zatrzymała w Warszawie kilkanaście osób, ich majątek był ogromny