Tak sprawdza się przepowiednia Baby Wangi na 22.02.2022? Zagrożona miała być również Polska

i

Autor: Autorstwa originally bg:User:Пакко - bg:Image:Vanga.jpg, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1037054 Zdjęcie poglądowe

Tak sprawdza się przepowiednia Baby Wangi na 22.02.2022? Zagrożona miała być również Polska

2022-02-22 7:36

Baba Wanga to mistyczka, która przepowiedziała między innymi katastrofę w Czarnobylu, przejęcie władzy przez Adolfa Hitlera, a nawet pandemię. Według jej słów, to właśnie teraz stosunki między Rosją a Ameryką staną się skomplikowane, a 22.02.2022 podać sobie ręce mają przedstawiciele światowych mocarstw. Co to oznacza?

Baba Wanga w swojej przepowiedni mówiła między innymi o powrocie innych państw słowiańskich pod skrzydła Rosji i Putinie jako ,,władcy świata". Co ciekawe, podczas orędzia prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że Ukraina to „nieodłączna część” historii Rosji i jej przestrzeni kulturowej. Ukraińców określił jako związanych z Rosjanami więzami pokrewieństwa; nazwał ich „towarzyszami” i „bliskimi ludźmi”. Według tej przepowiedni zagrożona może być również Polska.

Przeczucia mistyczki miał dzielić również Siergiej Kostornoj, słynny bułgarski jasnowidz. Jego zdaniem to zbieg wielu dwójek (data 22.02.2022) może być niebezpieczny! Do tej pory odczytywano jego przepowiednię jako odniesienie do pandemii.

Orkan Eunice zdewastował cmentarze

Baba Wanga - kto to?

Wanga, Baba Wanga, Lela Wanga to bułgarska niewidoma mistyczka i znachorka. Była niepiśmienna i mówiła trudnym do zrozumienia dialektem. Swoje zdolności ujawniła w 1941. Setki ludzi odwiedzały jej dom, by poznać swoją przyszłość. Przypisuje się jej przepowiednie dotyczące śmierci Józefa Stalina. Wieszczyła również między innymi, że być może wybuchnie kolejna pandemia.