Tak przed laty wyglądał McDonald's. Pamiętasz jeszcze te czasy?

2022-05-27 9:46

Wielu z nas lubi od czasu do czasu udać się do McDonald’s. Większość z nas jednak wie, iż to niezbyt zdrowe jedzenie, jednak i tak lubimy tam wracać. Sieć restauracji była bardzo często miejscem wycieczek szkolnych przed laty. Pamiętacie jak przed laty wyglądała ta sieć. Jak bardzo zmieniło się to miejsce? Zobaczcie w naszej galerii.

Restauracji McDonald’s nikomu nie trzeba przedstawiać. Chyba każdy z nas chociaż raz przekroczył jej progi. Dzisiejszy wygląd restauracji różni się od tego, z czym mieliśmy do czynienia przed 20 laty lub więcej. Czy pamiętacie jeszcze te początki?

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem McDonald’s, czy też trzymasz się od tego miejsca z daleka, nie można zaprzeczyć, że restauracje tej sieci miały styl, który jest bardzo charakterystyczny na całym świecie. W końcu restauracje zrobione są tak, iż niemal w każdym miejscu na świecie każdy mógł się w niej odnaleźć. Pamiętasz jeszcze słynne mieszadełka do herbaty? Kultowe zabawki z zestawów dla dzieci? Kolorowe krzesełka, których dziś już nie ma? Wszystkie te zdjęcia znajdziesz w naszej galerii.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze