Śpiewający kaktus w Ukrainie

i

Autor: Rośliny egzotyczne, uprawa. Stalewiaki w podróży/YouTube.com/TikTok.com

Śpiewający kaktus robi furorę wśród ukraińskich żołnierzy! Nauczyli go nowych zwrotów [WIDEO 18+]

2022-04-25 9:36

Śpiewający kaktus z Aliexpress jest hitem na całym świecie. Zabawka dotarła ostatnio do Ukrainy, gdzie sporo zabawy mieli z nią walczący z Rosjanami żołnierze. Nauczyli nawet kaktusa kilku ukraińskich zwrotów. Zobaczcie sami jakich!

Zabawkowy kaktus z Aliexpress już jakiś czas temu stał się hitem internetu. Z pozoru niewinna zabawka zdobyła popularność, gdy okazało się, że śpiewa utwór polskiego rapera Cypisa, który zdecydowanie nie jest przeznaczony dla małych dzieci.

Na początku, śpiewający kaktus popularność zdobył na Tajwanie, potem trafił do kolejnych azjatyckich krajów aż w końcu pojawił się w Stanach Zjednoczonych i Europie. Przez cały czas, zabawka reklamowana był jako "przyjazna dzieciom". Ponieważ piosenka wykonywana jest po polsku, dopiero po publikacjach medialnych rodzice na całym świecie orientowali się, co tak naprawdę śpiewa ich dzieciom sympatyczny kaktus.

W sieci opublikowane zostało ostatnio wideo, na którym widać, jak słynnym kaktusem bawią się ukraińscy żołnierze. Początkowo tylko słuchali, co wyśpiewuje chińska zabawka i widać, że świetnie się przy tym bawią. Potem zaczęli uczyć ją nowych zwrotów.

Jak się bowiem okazuje, kaktus potrafi również bezbłędnie powtarzać to, co się do niego mówi. Zobaczcie na filmie, czego nauczyli go Ukraińcy.

Co ciekawe, Cypis - którego piosenkę odtwarza zabawka - zdobył już w Ukrainie sporą popularność. Jego piosenka o Putinie, którą nagrał krótko po rozpoczęciu wojny, bardzo spodobała się ukraińskim żołnierzom, czego wyraz dawali w mediach społecznościowych.

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko