Wielkanoc 2021. Jak będzie wyglądać? Adam Niedzielski podał nowe informacje

i

Autor: pixabay.com Wielkanoc 2021. Jak będzie wyglądać? Adam Niedzielski podał nowe informacje

RAPORT Z ANTENY 8.03.2021: tak będzie wyglądać Wielkanoc! Jakie czekają nas obostrzenia?

2021-03-08 10:21

Maksymalnie piątka gości podczas świąt wielkanocnych?! To bardzo możliwe, że tak się skończy. Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz mówi w rozmowie z nami, że tegoroczna Wielkanoc będzie wyglądała jak uroczystości z minionego roku. Więcej wiadomości w naszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 8.03.2021 - czternasta emerytura już w tym roku?
  2. RAPORT Z ANTENY 8.03.2021 - brakuje lekarzy w szpitalu Południowym!

Niedziela Wielkanocna wypada w tym roku 4 kwietnia. Jeżeli chcemy żeby późna wiosną i wczesnym latem było mniej obostrzeń, musimy ograniczyć się do góra najbliższych osób, mówił w rozmowie z Jackiem Prusinowskim rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

RAPORT Z ANTENY 8.03.2021 - czternasta emerytura już w tym roku?

Prezydent Andrzej Duda podpisze po południu ustawę w sprawie czternastej emerytury - poinformowała Kancelaria Prezydenta. Podczas uroczystości w podwarszawskim Otwocku zaplanowano wystąpienie Andrzeja Dudy. To konsekwentne działanie głowy państwa - podkreśla prezydencki rzecznik Błażej Spychalski. Czternaste świadczenie ma być wypłacane w listopadzie w wysokości minimalnej emerytury - będzie ona wówczas wynosiła 1250 zł brutto.

RAPORT Z ANTENY 8.03.2021 - brakuje lekarzy w szpitalu Południowym!

Problem z rekrutacją lekarzy do szpitala Południowego. Ten stoi prawie pusty przez braki kadrowe. Na 76 łóżek covidowych zajętych jest 30-ci. Docelowo tych miejsc ma być 300. Ale i tak nie miałby kto leczyć pacjentów. Miasto zaapelowało do wojewody o skierowanie do placówki dodatkowego personelu

Sonda
Czy obchodzisz Dzień Kobiet?
Źródło: RAPORT Z ANTENY 8.03.2021: tak będzie wyglądać Wielkanoc! Jakie czekają nas obostrzenia?