Prezent

i

Autor: pixabay.com

Prezenty 2021 do 50 zł. Najlepsze pomysły 2021!

2021-12-24 8:22

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, a zaraz po nich święta Bożego Narodzenia. W dniach tych obdarowujemy naszych bliskich prezentami. Jak się okazuje, nie muszą one sporo kosztować, aby były wyjątkowe i atrakcyjne. Przedstawiamy wam najlepsze pomysły na prezenty świąteczne do 50 zł. Sprawdźcie poniżej.

Masz do obdarowania prezentami sporą ilość osób i już dzisiaj martwisz się, że pójdziesz z torbami? Niekoniecznie musi tak być. Okazuje się, że tańsze upominki nie muszą być wcale gorsze i nudne. Do 50 zł można kupić naprawdę wartościową rzecz. Do prezentu takiego możesz dodać dodatkowo symbolicznie kartkę, czekoladę, czy wywołaną fotografię. Co można niedrogo kupić, żeby wyjść z twarzą? Pula jest naprawdę spora. W cenie tej znajdziemy kosmetyki, książki, dobrej jakości kawy i herbaty, filiżanki, biżuterię, ubrania, dodatki do domu. 

Prezenty 2021 do 50 zł. Kosmetyki 

Dobre jakościowe kosmetyki można kupić już w tych granicach. Tusz do rzęs, cienie do powiek, kolorowa pomadka to zdecydowanie dobry pomysł na prezent dla kobiety. W grę wchodzą też balsamy do ciała, sole do kąpieli, czy kremy. Dla mężczyzn dobrym upominkiem będzie żele do golenia i mycia. 

Prezent 2021 do 50 zł. Ubrania 

Szperając dobrze w internecie, możemy znaleźć koszulę, t-shirt albo dobrej jakości sweter w tej cenie. Tematycznie można spróbować wybrać te, gdzie motywem przewodnim jest Mikołaj czy renifer. 

Książka jako pomysł na prezent do 50 zł 

Książka to prezent dobry na każdą okazję. Jako upominek świąteczny także. jest dobra zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. W przedziale cenowym do 50 zł można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje każdego gatunku.

Bilety do kina

Seans w kinie? To również świetny pomysł na prezent dla kinomaniaków. Sprawdzi się także wyjście na lodowisko, do muzeum czy inną atrakcję. 

Dodatki do domu poniżej 50 zł

Kolejnym sprawdzonym pomysłem na prezent do 50 zł jest dodatek do mieszkania. Mowa tutaj o wazonach, ozdobnych poduszkach, dodatkach do kuchni, obrazach. Sprawdzi się również dobrej jakości kawa z filiżankami, herbata, czy wyjątkowy kubek. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 03.12 (Goście: Radosław Sikorski - Platforma Obywatelska oraz prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Tomasz Rzymkowski