Polski Związek Piłki Siatkowej wybrał nowego prezesa! Został nim były siatkarz

2021-09-27 17:45
Polski Związek Piłki Siatkowej wybrał nowego prezesa!
Autor: Twitter/Polska Siatkówka Polski Związek Piłki Siatkowej wybrał nowego prezesa!

Wszystko jest już jasne! Wiemy kto będzie prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Po tym jak pozostali kandydaci zrezygnowali z walki o to stanowisko, nowym prezesem związku został Sebastian Świderski! Kim jest nowy prezes PZPS?

Był jedynym kandydatem! Wcześniej z wyścigu o fotel prezesa zrezygnowali główni rywale Świderskiego -  dotychczasowy prezes Jacek Kasprzyk oraz Ryszard Czarnecki. Później swoje kandydatury wycofali też Witold Roman, Tomasz Paluch, Konrad Piechocki i Andrzej Lemek.

Czytaj także: "Wolna Szkoła" pokazała drugi spot. Znów jest ostro! 12-latka wykrzykuje homofobiczne treści

- Sebastian Świderski Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej na kadencję 2021-2025! Gratulujemy!! - poinformowała w poniedziałek 27 września Polska Siatkówka.

Kim jest Sebastian Świderski?

Świderski był jednym z najlepszych zawodników na świecie na pozycji przyjmującego. Jego najcenniejszym sukcesem jest tytuł wicemistrza świata zdobyty w 2006 roku. Z Mostostalem Kędzierzyn-Koźle zdobywał medale w Europie i trofea w Polsce.

Ostatnio, będąc prezesem kędzierzyńskiego klubu, udowodnił też, że potrafi zarządzać. Teraz przejął ster polskiego związku. Jest 11. prezesem PZPS w historii i pozostanie na tym stanowisku do 2025 roku.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Raptem 1 osoba na 40 może pokusić się o komplet. Czy to będziesz ty?

Pytanie 1 z 10
Wierzymy, że polscy siatkarze zdobędą w Tokio złoto. Tym samym osiągnęliby to, co wcześniej udało się w...
Raport z Anteny 27.09
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze