O zdradzie męża dowiedziała się z TikToka. Nagranie pokazała jej teściowa: "Czwartej kochanki nie będzie"

2021-10-14 15:16
Niewierny mąż dostał za swoje. TikTokerka podsłuchała rozmowę w sklepie i rozpętała burzę!
Autor: soniamichalczukofficial TikTok/Steve Buissinne

Niewierny mąż dostał za swoje! To przez tiktokerkę, która podsłuchała rozmowę w sklepie podczas, której mężczyzna chwalił się w rozmowie telefonicznej, że podczas wyjazdu firmowego przespał się ze swoją koleżanką z pracy. Kobieta nagrała TikToka, który trafił do teściowej zdradzonej kobiety. To od niej matka dwójki dzieci dowiedziała się o kolejnej zdradzie męża.

Krótkie nagranie, które krąży od kilku dni po sieci zmieniło życie jednej z mieszkanek Olsztyna. Użytkowniczka TikToka podsłuchała rozmowę telefoniczną w sklepie, podczas, której mężczyzna wyjawił, że na ostatnim wyjeździe służbowym zdradził swoją żonę z koleżanką z pracy. TikTokerka postanowiła dotrzeć do zdradzonej kobiety i przekazać jej te informacje. W internecie wybuchła istna burza! Nagranie w końcu trafiło do zdradzonej kobiety. O wideo, które ostatecznie zmieniło życie kobiety, matki dwójki dzieci dowiedziała się od… teściowej.

- Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku - napisała autorka nagrania w zamieszczonym TikToku. 

Niewierny mąż dostał za swoje. Żona odeszła z dziećmi

Dotarcie do zdradzonej kobiety zajęło zaledwie kilka dni. Do autorki nagrania zgłosiła się jedna z kobiet, która przeczuwała, że chodzi o nią. Nie myliła się, ponieważ maż zdradził ją już kolejny raz.

- Nie muszę cie pytać, czy to on. Ja wiem, że to on. Po prostu podeślę ci jego zdjęcie – napisała kobieta do autorki nagrania.

W odpowiedzi dostała potwierdzenie zdrady męża. TikTokerka przeprosiła, że w taki sposób dowiaduje się o wszystkim. Mimo wszystko zdradzona żona była wdzięczna za przekazane informacje i pod koniec rozmowy napisała:

- Dziękuję ci jeszcze raz. Dzięki tej burzy, którą wywołałaś - dałaś mi nowe życie. A komentarze nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie za mojej warty. A moja warta przy Nim dziś się skończyła – podsumowała.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze