Najlepsze stroje na HALLOWEEN 2021. W tych przebraniach zrobisz furorę! [GALERIA]

2021-10-30 14:11
Halloween
Autor: Pixabay.com

Halloween - amerykańskie święto, które na stałe zagościło w naszym kraju i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Obchodzimy go w jesienny wieczór - 31 października, tuż przed dniem wszystkich świętych. Organizowane są wtedy imprezy tematyczne, na których można przebrać się za ducha, czy czarownicę. Jeśli szykujecie się na takie przyjęcie - sprawdźcie w naszej galerii, jaki strój najlepiej wybrać.

Halloween 2021. Jak co roku obchodzony jest 31 października. W tym roku święto to przypadnie w niedzielę. Zwyczaj ten przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i obecnie coraz więcej osób w Europie celebruje ten dzień. Jak można obchodzić halloween? Przede wszystkim można urządzić imprezę, podczas której każdy ma obowiązek przebrać się za ducha, trupa, czarownicę czy innego upiora. Można śmiało wykazać się podczas tego dnia inwencją twórczą. Mile widziane są również postacie filmowe. Jaki strój zrobi największą furorę podczas halloween 2021? Przygotowaliśmy dla was galerię, która pomoże wam się zdecydować! Sprawdźcie poniżej. 

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze