Chwalą się najgłupszymi tatuażami

i

Autor: TikTok.com

Kto im to zrobił? Użytkownicy TikToka chwalą się NAJGŁUPSZYMI tatuażami!

2021-03-16 12:46

Niektóre z nich to błędy młodości, inne - pamiątki po miłości, która miała trwać "na zawsze", a skończyła się bardzo szybko... Na TikToku pojawił się nowy trend. Użytkownicy portalu chwalą się swoimi najgłupszymi tatuażami... Zobaczcie sami, co niektórzy umieścili na swojej skórze i dowiedzcie się, dlaczego tego teraz żałują.

Wszystko zaczęło się, gdy TikTokerka @hannanicbic poprosiła użytkowników portalu, by pochwalili się swoimi najgłupszymi, nieudanymi tatuażami. Odzew był duży. Wśród odpowiedzi znalazła się historia żołnierza, który wytatuował sobie numer nieśmiertelnika należącego do swojej żony, którą kochał nad życie. Niestety. Małżeństwo skończyło się po roku.

Inna TikTokerka pokazuje tatuaż, który zrobił jej znajomy uczący się dopiero tatuowania.

Współczuć można też jednej z użytkowniczek, która postanowiła wytatuować na swym ciele hasło, pokazujące jej nastawienie do życia. Młoda kobieta uważa mianowicie, że zawsze powinno się być sobą i nigdy nie udawać kogoś innego. Dlatego też kazała umieścić na swej ręce hasło: "W sposób zdecydowany i radykalny odmawiam noszenia maski". Problem w tym, że tatuaż zrobiła sobie... na początku marca 2020 r. Chwilę później na Zachód dotarła pandemia koronawirusa i hasło mocno się zdezaktualizowało.

Przejdźcie do galerii, by zobaczyć, jakich tatuaży żałują użytkownicy TikToka!

Raport z Anteny 16.03