Komunia święta 2022: co kupić dziecku? Jakie są najlepsze prezenty na komunię w tym roku?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Komunia święta 2022: co kupić dziecku? Jakie są najlepsze prezenty na komunię w tym roku?

2022-04-26 13:20

Jakie są najlepsze prezenty na komunię w tym roku? Co kupić dziecku? To pytanie zadają sobie nie tylko rodzice chrzestni. To ważny dzień dla wszystkich wierzących, lecz również wspaniała okazja do spotkania się całej rodziny. Nie można zapomnieć o upominku dla najważniejszej osoby w tym dniu!

Świat idzie do przodu! Dawniej na komunię dostawało się piękną książkę lub medalik z wizerunkiem świętego. Teraz jednak chcemy sprawić uciechę obdarowywanemu, a i on liczy na coś niezwykłego. Jednym z najpopularniejszych prezentów ostatnich lat na komunię jest aparat fotograficzny. Oczywiście nie byle jaki, a taki, który natychmiast wywoła nasze fotki. Dzięki temu obdarowywany będzie mógł od razu uwiecznić chwile z rodziną. Ceny aparatów natychmiastowych wahają się od 250 do 600 złotych. Aparat możemy znaleźć w zestawach z pokrowcem, zdjęciami i w różnych wersjach kolorystycznych. Dobrze sprawdzą się również gadżety do komputera - słuchawki bezprzewodowe czy podświetlana klawiatura i myszka. Wielu młodych ludzi marzy również o przenośnym głośniku. Warto jednak upewnić się wcześniej, że dziecko ma już komputer lub telefon komórkowy, by mogło w pełni skorzystać z prezentów!

Jakich prezentów nie kupować na komunię 2022?

Prezent, którego nie należy kupować dziecku to zwierze. Nawet jeśli wiemy, że obdarowywany marzy od dawna o piesku czy króliczku, to taki upominek musi być przemyślany i skonsultowany z całą rodziną. Tego typu niespodzianka może zakończyć się prawdziwą awanturą. Nie każda rodzina może pozwolić sobie również finansowo na utrzymywanie zwierzaka.

Tak wrocławscy maturzyści zatańczyli poloneza na Rynku!

Prezenty na komunię 2022 do 200 złotych

Jesteś daleką rodziną? Postaw na uniwersalne prezenty. Dobrym wyborem będą gry planszowe - takie, które świetnie nadadzą się nie tylko teraz lecz również w przyszłości. Należą do nich między innymi:

  • Osadnicy Z Catanu
  • Carcassonne
  • Monopoly
  • Wsiąść do pociągu
  • Takenoko
  • Gorący ziemniak
  • Calico

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...