Harry Kane

i

Autor: enviro warrior flickr.com Harry Kane

Harry Kane - ciekawostki i najważniejsze informacje o piłkarzu reprezentacji Anglii

2021-07-11 9:54

Kapitan reprezentacji Anglii jest dziś uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na Świecie. O tym utalentowanym zawodniku warto dowiedzieć się czegoś więcej. W naszym artykule zebraliśmy na jego temat najważniejsze informacje.

Harry Kane - wiek, żona, gole, zarobki. Między innymi takich informacji na temat kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii szukają w sieci internauci i internautki. Zainteresowanie jego postacią jest zrozumiałe. Harry Kane jest uważany za jednego z najlepszych współczesnych piłkarzy na świecie. Zawodnik udowadnia to zarówno podczas występów w barwach klubu, jak i w meczach reprezentacji. Tę ostatnią w 2021 doprowadził do rozgrywanego przeciwko Włochom finału EURO 2020. O angielskim piłkarzu warto dowiedzieć się czegoś więcej. W dalszej części artykułu znajdziecie najważniejsze informacje o Harrym Kane'ie.

Jak przygotować kompost?

Harry Kane - Fifa 21

Harry Kane ma oczywiście swojego awatara w grze Fifa 21. Jak wygląda gra angielskim napastnikiem? Zobaczcie sami - wideo zamieszczamy poniżej.

Harry Kane - wiek

Harry Edward Kane przyszedł na świat w Londynie, 28 lipca 1993. Oznacza, że w chwili rozgrywania Piłkarskich Mistrzostw Europy 2021 miał 27 lat.

Harry Kane - wzrost

Ile wzrostu ma Harry Kane? To dość wysoki zawodnik. Liczy sobie 188 cm wzrostu.

Harry Kane - na jakiej pozycji gra?

Harry Kane to zawodnik występujący na pozycji środkowego napastnika. Podczas meczów udowadnia, że doskonale sprawdza się w tym miejscu.

Gdzie gra Harry Kane?

Do seniorskiej reprezentacji Anglii wstąpił w 2015 roku, lecz większość występów rozgrywa w barwach klubowych. Jego obecny klub to Tottenham Hotspur. Był również wypożyczany do drużyn takich, jak Leicester City, Norwich City i Leyton Orient. Jak dotąd nie grał poza Anglią.

Harry Kane - transfer

Od jakiegoś czasu brytyjskie media sportowe donosiły, że Harry Kane chce zmienić klub. Mówiło się o transferze do Manchesteru United. W maju 2021 wyglądało jednak na to, że "Czerwone Diabły" nie zaproponują pracy Kane'owi. Napastnik pozostał w Tottenhamie.

Harry Kane - gole

Za sezon 2020/2021 Harry Kane zdobył w Wielkiej Brytanii złoty but, czyli nagrodę dla najlepszego piłkarza. Zapracował sobie na to świetną grą i wieloma strzelonymi golami. Na YouTube wideo pokazujące bramki środkowego napastnika

Harry Kane - zarobki

Ile zarabia Harry Kane? Według informacji znalezionych w sieci, rocznie zarabia ponad 10 400 000 funtów. To ponad 55 milionów złotych.

Harry Kane - żona

Harry Kane ma już swoją wybrankę. To Katie Goodland, z którą Harry zna się od wczesnej młodości. Pobrali się w 2019 roku. Żona, a wcześniej długoletnia partnerka piłkarza, jest z nim właściwie od początku kariery.

Harry Kane - dzieci

Ze związku z Katie Goodland ma troje dzieci. To córki Ivy Jane (ur. 8.01.2017) i Vivienne Jane (ur. 8.08.2018) oraz syn Louis Harry (ur. 29.12.2020).

Harry Kane - Instagram

Harry Kane ma swoje konto na Instagramie. Obserwuje go prawie 11 milionów osób. Trafiają tam głównie zdjęcia ukazujące go na boisku, ale zdarzają się również rodzinne fotki, jak ta poniżej: