GIGANTYCZNE KORKI nad morze! Polacy ruszyli na wakacje! W drodze DŁUGO poczekacie!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

GIGANTYCZNE KORKI nad morze! Polacy ruszyli na wakacje! W drodze DŁUGO poczekacie!

2021-07-02 18:11

Kolejki tworzą się przed bramkami wjazdowymi na płatny odcinek autostrady A1 w Nowej Wsi k. Torunia w kierunku Gdańska. Czas oczekiwania wynosi powyżej 15 minut – poinformowało w piątek Centrum Kontroli Ruchu A1.02.07. Nowa Wieś k. Torunia. W piątek po południu - przed godziną 17.00 - korek w tym miejscu ma ok. trzech kilometrów.

Korki w Nowej Wsi powstają wskutek dużego natężenia ruchu na A1 w okresie wzmożonych wyjazdów turystycznych oraz konieczności zatrzymania się w punkcie poboru opłat. Tworzą się zwłaszcza w weekendy i wakacje. Najpierw powstają przed bramkami wjazdowymi w kierunku Gdańska, gdy podróżni udają się na wypoczynek nad morze, a później przed bramami wyjazdowymi w kierunku Łodzi, gdy wracają do swoich domów.

Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny, przejazd dalszą częścią trasy w kierunku Łodzi jest darmowy.

Duże zmiany w centrum Bydgoszczy. Samochody nie mogą już wjechać na Wyspę Młyńską
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE