GDZIE jest BURZA? Gdzie dzisiaj spodziewać się deszczu?

i

Autor: Radio ESKA GDZIE jest BURZA? Gdzie dzisiaj spodziewać się deszczu?

GDZIE jest BURZA w Polsce? Ostrzeżenia IMGW! AKTUALIZACJA [NIEDZIELA 30.05]

Gdzie jest burza? Gdzie dzisiaj trzeba spodziewać się deszczu? W NIEDZIELĘ 30 maja spodziewamy się intensywnych opadów deszczu oraz burz w powiatach południowo-wschodniej Polski. W pozostałych częściach kraju synoptycy nie przewidują wystąpienia wyładowań atmosferycznych. Zobaczcie szczegóły prognozy poniżej.

Gdzie jest burza? Gdzie będzie padał deszcz w Polsce? Według synoptyków, 30 maja burze i ulewy spodziewane są jedynie na południowo-wschodnim krańcu kraju.

GDZIE jest BURZA? Gdzie dziś spadnie deszcz?

Według serwisu burze.dzis.net, a także Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w niedzielę 30 maja spora część kraju będzie na skraju wyżu znad Morza Północnego. Na wschodzie Polski zaznaczy się obszar zatoki niskiego ciśnienia, który jest związany z niżem nad Ukrainą. Napłynie chłodne powietrze polarne morskie, a ciśnienie będzie spadać.

GDZIE jest BURZA? Jak sprawdzić gdzie aktualnie pada deszcz?

Gdzie jest burza? Jeżeli zadajesz sobie to pytanie i potrzebujesz aktualnych informacji na ten temat, możesz sprawdzić to w serwisie burze.dzis.net. Serwis aktualizuje pogodę nad Polską co pięć minut.

Gdzie jest burza? Ostrzeżenia IMGW dla kilku regionów Polski, gdzie może padać? Aktualizacja

IMGW ostrzega, że 30 maja można się spodziewać intensywnych opadów deszczu oraz burz w południowo-wschodniej Polsce. Wydano ostrzeżenie dotyczące intensywnych opadów deszczu w powiatach: 

  • krośnieńskim, 
  • sanockim,
  • leskim,
  • bieszczadzkim,
  • przemyskim,
  • i mieście Przemyślu.

"Prognozuje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana suma opadów miejscami od 25 mm do 35 mm. W dzień podczas opadów deszczu mogą wystąpić burze" - informuje IMGW.

Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 20 w niedzielę.

Podlaskie. Piorun zabił studenta podczas wędkowania. Tak wygląda grób Tomka siedem lat po tragedii nad rzeką Nurzec
Sonda
Pogoda w Polsce - jaką temperaturę lubisz najbardziej?