Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło? Jaka pogoda 4 czerwca?

2021-05-31 7:31

Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło? Jaka pogoda 4 czerwca? Majówka już za nami, jednak to nie jedyny wiosenny długi weekend! Już na początku czerwca cieszyć będziemy się mogli kilkoma dniami odpoczynku. Czego więcej potrzeba? Odpowiedź jest prosta - pięknej pogody! Sprawdźcie nasza prognozę długoterminową!

Spis treści

  1. Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło?
  2. Boże Ciało 2021 - długi weekend. Czy jest wolne 4 czerwca?

Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło? Jaka pogoda 4 czerwca? Chociaż zbliża się lato, wciąż nie wszystkim chętnym obywatelom powyżej 18 toku życia udało się zaszczepić dwoma dawkami szczepionki przeciwko COVID-19. Mimo to, wielu z nas zdecyduje się na wyjazd weekendowy w okolicach czerwcowego święta. Boże Ciało 2021 przypada w czwartek 3 czerwca 2021. Oznacza to, że jeśli dobrze zaplanujemy czas, będziemy mogli cieszyć się nawet czterema dniami odpoczynku! Jak go wykorzystać? Najlepiej na działce, lub odwiedzając inne Polskie miasta. Warto pamiętać, że zgodnie z planowanymi luzowaniami obostrzeń, w długi weekend nie tylko zanocujemy w hotelu, lecz będziemy mogli również zjeść w restauracji! To duże udogodnienie dla wszystkich podróżujących. Spieszcie się jednak! Miejsca w hotelach i apartamentach znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Polacy o niczym innym już nie marzą jak o zabawie w gronie przyjaciół. Czy dopisze nam jednak pogoda?

Charytatywny spot dla Marysi pod byłym TESCO w Lesznie

Pogoda długoterminowa na Boże Ciało 2021. Czy w drugi weekend będzie ciepło?

W długi weekend czerwcowy będziemy mogli cieszyć się bajeczną pogodą! Pogoda w Boże Ciało dopisze w całej Polsce. Termometry wskazywać będą od 18 stopni w Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Kielcach do 20 w Rzeszowie. Nie należy obawiać się również opadów deszczu. Taka pogoda utrzyma się aż do niedzieli, a wtedy temperatura jeszcze wzrośnie - do 24 stopni w centrum.

Boże Ciało 2021 - długi weekend. Czy jest wolne 4 czerwca?

4 czerwca to piątek - dzień po Bożym Ciele. Ten dzień nie jest jednak ustawowo wolnym od pracy. Do szkoły nie będą za to musieli iść uczniowie. Warto zatem wcześniej ustalić w pracy możliwość urlopu, jeśli zależy nam na czasie spędzonym z rodziną.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż: