Reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

EURO 2020: Kto wygrywa w meczy Polska - Słowacja 14 czerwca 2021? Jaki wynik do przerwy?

2021-06-14 18:33

EURO 2020: Kto wygrywa w meczy Polska - Słowacja 14 czerwca 2021? Jaki wynik do przerwy? Polacy już od 24 maja codziennie trenowali przed Euro 2021 w Opalenicy w województwie wielkopolskim. Jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw rozegrany został mecz towarzyski Polska - Rosja na Stadionie we Wrocławiu. Spotkanie zakończyło się remisem - 1:1. Teraz nadszedł wielki dzień próby. Jaki jest wynik meczu Polska - Słowacja 14 czerwca? Kto prowadził do przerwy w meczu?

• 9-Robert Lewandowski (kapitan).

Polacy walczyli dzielnie, jednak już w 19 minucie padł gol dla zdeterminowanej Słowacji. Polacy potrafili jednak przytrzymać piłkę i dobrze się nią zaopiekować. Pierwsza połowa zakończyła się z wynikiem: 0-1 dla Słowacji. Polacy wciąż mają jednak szanse wygrać! Przed nimi kolejne, bardzo pracowite 45 minut.

Zbigniew Boniek przed meczem ze Słowacją

Polacy na EURO 2021 - ile mogą dostać w ramach premii?

Ile polscy piłkarze mogą zarobić za występy podczas EURO 2021? UEFA przeznaczyła na premie 300 mln. euro dla wszystkich drużyn. Premia, na jaką może liczyć Polski Związek Piłki Nożnej, jest pomniejszona o koszty organizacji. Na pieniądze można jednak liczyć dopiero po wyjściu z grupy. Przypomnijmy, że w grupie E mamy do rozegrania trzy mecze: Polska - Słowacja 14.06 (już za nami), Hiszpania - Polska 19.06 i Szwecja - Polska 23.06.