EURO 2020 - ZASADY. Jakie są zasady Euro 2020? Ile drużyn wychodzi z grupy?

i

Autor: JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News EURO 2020 - ZASADY. Jakie są zasady Euro 2020? Ile drużyn wychodzi z grupy?

EURO 2020: Bilety na mecz Polska - Hiszpania Czy jeszcze są do kupienia? Ile kosztują?

2021-06-14 19:46

Zainteresowanie meczami fazy grupowej zespołu Hiszpanii w piłkarskich mistrzostwach Europy, pomimo pandemii Covid-19, jest ogromne. Już w niedzielę (6 czerwca) wykupiono wszystkie bilety na mecz z 19 czerwca podopiecznych Luisa Enrique z Polską.

POLSKA - SŁOWACJA (14.06.2021 Petersburg, godz. 18.00)

To pierwszy mecz Polaków na EURO 2020. 

Z biletami na mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 jest związane duże zamieszanie, zarówno z powodu pandemii koronawirusa i przełożenia mistrzostw na 2021 rok, jak i z powodu przeniesienia miejsca spotkania z Dublina do Sankt Petersburga. Bilety zakupione wcześniej mogły zostać anulowane przez samych kibiców, ale w części przypadków zostały anulowane przez UEFA, bez możliwości ich ponownego kupienia po przeniesieniu areny meczu. Jedna partia biletów na mecz Polska - Słowacja miała się znaleźć w systemie biletowym UEFA 14 maja, ale nie każdy kibic miał możliwość zalogowania się i rezerwacji.

EURO 2020: Bilety na mecz Polski z Hiszpanią rozeszły się jak świeże bułeczki

Według dziennika “ABC” zainteresowanie spotkaniem z biało-czerwonymi na stadionie La Cartuja w Sewilli jest bardzo duże, podobnie jak meczem Hiszpanów przeciwko ekipie Szwecji. Pojedynek ten odbędzie się na tym samym obiekcie 14 czerwca.

Gazeta wskazała, że w pierwszej kolejności zabrakło biletów na mecz zespołu "La Roja" z Polakami. Szacuje, że zniknęły one w ciągu zaledwie 48 godzin.

Odnotowała, że w ostatnich dniach wykupiono również wejściówki na pojedynek ze Szwecją. Wciąż dostępne są jedynie bilety na mecz Hiszpanów ze Słowacją w Sewilli 23 czerwca.

“Tylko przez sześć dni były dostępne bilety na spotkanie Hiszpania - Szwecja otwierające występy La Roja w mistrzostwach Europy”

- poinformował “ABC”.

Każde ze spotkań podopiecznych Luisa Enrique na stadionie La Cartuja będzie mogło zobaczyć 16 tys. osób, w tym zarówno kibiców, działaczy sportowych, dziennikarzy jak też przedstawicieli sponsorów.

Przed wejściem na stadion kibice będą zobowiązani do wykonania testu antygenowego lub badania PCR.

Jedyną okazją, aby zobaczyć reprezentację Hiszpanii na Euro w Sewilli stanowi jeszcze możliwość zakupu biletów na mecz rozgrywany 23 czerwca ze Słowacją. Dostępne wejściówki, kosztują według “ABC”, 125 i 185 euro.

Najważniejsze newsy o euro w strefie kibica na eska.pl

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Rozpoczyna się Euro 2020