ESKA Dowozi  - zdjęcie główne

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi - nowa lokalna akcja Radia ESKA! Słuchacze będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

2021-05-10 9:14

„ESKA Dowozi!” to nowa, lokalna akcja programowo - promocyjna Radia ESKA. Przedsięwzięcie obejmie wszystkie 41 stacji. Emisja od poniedziałku 10 maja. Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA w całej Polsce będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnych partnerów gastronomicznych akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez lokalne ekipy Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać w każdej z 41 stacji Radia ESKA. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media Radia ESKA. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie ponad 550 słuchaczy. Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie. Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE