Noworodek

i

Autor: Pixabay Noworodek zmarł w olsztyńskim szpitalu. Jego matka zażyła dopalacze. Zdj. ilustracyjne.

SZOK

Cud! Uratowali nowordka, który przeżył dwa dni na mrozie

2023-03-24 15:38

To wielkiego cudu doszło pod jednym z bloków mieszkalnych w Stanach Zjednoczonych. Pewne małżeństwo z Massachusetts, gdy wracało do domu, zauważyło fotelik dziecięcy, a w nim noworodka.

Noworodek porzucony na totalnym mrozie. Cudem został uratowany!

Sprawa w tamtym regionie szybko została nagłośniona. W jednej z mroźnych nocy małżeństwo wracało do domu i zauważyło tajemniczy "pakunek" w foteliku samochodowym pod drzwiami ich miejsca zamieszkania. Okazało się, że w środku leżał zawinięty noworodek.

- Jako matka nie wiem, jak można było coś takiego zrobić. Jego tego dziecka była spuchnięta, a stopy czerwone. Dosłownie całe jego ciało było popękane. Chłopiec potrzebował pomocy medycznej - mówiła kobieta w rozmowie z lokalnymi mediami.

Miejscowi policjanci ustalili, że noworodek leżał na mrozie co najmniej kilkadziesiąt godzin. To cud, że udało się go uratować!

Sonda
Czy kiedykolwiek uratowałeś/aś komuś życie?
Źródło: Cud! Uratowali nowordka, który przeżył dwa dni na mrozie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE