mieszkanie

i

Autor: Pixabay

Chcesz kupić mieszkanie w sieci? Wkrótce będzie to prostsze!

2023-03-10 14:20

To będzie zupełna nowość, bo wcześniej nie było to możliwe. Ministerstwo Rozwoju i Technologii ma zamiar wprowadzić obowiązek dla deweloperów o informowaniu potencjalnego klienta o cenie mieszkań w ogłoszeniach internetowych.

Ogłoszenia deweloperów do zmiany! Znamy szczegóły

- Resort prowadzi obecnie rozmowy z deweloperami w sprawie uregulowania przepisów budowlanych i wyeliminowania nadużyć - czytamy na portalu forsal.pl.

Więcej w tej sprawie powiedział minister Waldemar Buda na łamach RMF FM.

- Jeżeli jest oferta mieszkań na stronie internetowej, to wszystkie mieszkania mają mieć swoją cenę, pokazaną na stronie internetowej. Cena podstawowa - ta, za którą można kupić mieszkanie […] powinna być pokazana na stronie internetowej. Jutro mamy takie spotkanie z branżą, spotkaliśmy się kilkukrotnie, ja przedstawiłem moje propozycje […] Wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku i jutro wyjdziemy w pewnym konsensusie - powiedział minister.

Sonda
Co wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE