Amazon zawarł ważną umowę. To będzie prawdziwa REWOLUCJA w zakupach online!

2021-02-02 17:20
Paczka / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Paczka / zdjęcie ilustracyjne

Zapowiada się prawdziwa rewolucja w zakupach online. Zakupy z Amazonu będziesz mógł odebrać w paczkomatach InPost! Informację o podpisaniu umowy z amerykańskim gigantem potwierdził prezes polskiego dostarczyciela usług pocztowych. Amazon już wkrótce ma otworzyć polską wersję swojego sklepu

Amazon podpisał umowę z InPostem na pięć lat. Dotyczyć ma zarówno dostarczania zakupów dokonanych na Amazonie do paczkomatów, jak i przez kurierów. Jak podkreśla w wywiadzie dla portalu Bloomberg Rafał Brzoska, prezes InPost, ma ona dotyczyć usług tylko na terenie Polski.

Oficjalną informację o uruchomieniu działalności w Polsce, władze Amazona przekazały pod koniec stycznia, choć plotki na ten temat można było usłyszeć jeszcze w minionym roku.

Od ubiegłego tygodnia, polscy przedsiębiorcy, chcący sprzedawać swoje produkty na tej platformie, mogą rejestrować się w polskiej wersji panelu Seller Central.

Dla klientów z Polski będzie to z pewnością duże udogodnienie - do tej pory korzystać mogli z niemieckiego oddziału tego największego sklepu internetowego na świecie. Jego polska wersja umożliwi z pewnością tańsze zakupy - Polacy będą mogli mniej płacić za przesyłkę.

Kiedy uruchomiony zostanie Amazon Polska? Oficjalnego terminu jeszcze nie znamy. Jednak jak podkreślają branżowe portale, będzie to miało miejsce prawdopodobnie jeszcze w 2021 roku.

Polska nie jest całkowicie nowym obszarem dla Amazonu. Firma obecna jest w naszym kraju od 2014 roku. Działają tu należące do niej centra dystrybucyjne, Centrum Rozwoju i Technologii oraz Amazon Web Services.

Łodzianie zbudowali serce z monet. Wszystko dla WOŚP
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze