Wlali nauczycielce płyn dezynfekujący do termosu. Sąd rodzinny bada sprawę

2020-09-17 17:22
Chcieli by nauczycielka wypiła płyn do dezynfekcji
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Chcieli by nauczycielka wypiła płyn do dezynfekcji

Uczniowie wlali płyn dezynfekujący do termosu nauczycielki. Chodzi o szkołę na warszawskim Targówku. Jak informuje policja, nastolatkowie chcieli zrobić "żart". Zajmie się nimi sąd rodzinny. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Tłumy przed szkołami w dniu rozpoczęcia roku szkolnego

Płyn do dezynfekcji w termosie nauczycielki

Dwoje 14-latków  z podstawówki numer 275 na warszawskim Targówku chciało zażartować z nauczycielki. Wlali do jej termosu płyn do dezynfekcji.

- Wykorzystując jej nieuwagę dolali do jej termosu płyn do dezynfekcji. Kiedy kobieta napiła się napoju, zorientowała się, że ma dziwny smak, wylała go i napełniła wodą - informuje naszego reportera mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Czytaj także: 35 przypadków koronawirusa w warszawskich szkołach! Gdzie odbywa się zdalne nauczanie?

Kolejna próba

Kiedy nauczycielka zorientowała się, że w jej napoju może znajdować się inna substancja, uczniowie postanowili "zażartować" raz jeszcze. Ponownie wlali do termosu środek do dezynfekcji. Jak informuje policjantka, tym razem kobieta została poinformowana o zagrożeniu. - Kobiecie nic się nie stało - dodaje Sulich.

Sprawa zajmuje się sąd rodzinny. Na tę chwilę nie wiadomo jakie konsekwencje poniosą uczniowie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE