Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020: Te gwiazdy wystąpią w Warszawie! [HARMONOGRAM]

2020-01-12 12:17
Kto zagra podczas finału WOŚP w Warszawie?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne 28. finał WOŚP już wkrótce

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Na placu Teatralnym buduje się miasteczko, z którego będzie prowadzona transmisja z wydarzenia. Zwykle warszawski finał WOŚP odbywał się na placu Defilad. W tym roku po raz pierwszy scena stanęła na placu Bankowym. To właśnie tam będą odbywać się koncerty. Sprawdźcie, kto zagra podczas wielkiego finału WOŚP!

To właśnie w Warszawie odbywa się główny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już od rana tysiące wolontariuszy wyjdą na ulice Warszawy, aby zebrać do puszek jak najwięcej pieniędzy. Prawdziwa impreza zacznie się jednak około godziny 15.30, gdy rozpoczną się pierwsze koncerty na placu Bankowym!

WOŚP 2020 w Warszawie - kto zagra?

Koncerty rozpoczną się od występu Majki Jeżowskiej, przy której w 2019 roku oszaleli uczestnicy festiwalu Pol'and'Rock. O 16 na scenę wejdzie Cyrk Deriglasoff. O godz. 16.35 zobaczymy Pablopavo & Ludziki. Na godz. 17.10 zaplanowany jest Sidney Polak, a na godz. 17.45 Jazz Band Młynarski-Masecki. O godz. 18.20 scenę przejmuje Daria Zawiałow, a 35 minut później zaśpiewa Renata Przemyk.Gdy zegar wybije godz. 19.30 swoim mocnym głosem zaczaruje nas Agnieszka Chylińska, natomiast tuż po jej występie, o godz. 20, zaplanowane jest tradycyjnie Światełko do Nieba. Po widowiskowych pokazach świetlnych wystąpi zespół Łydka Grubasa, pół godziny później Kwiat Jabłoni i w końcu o godz. 21.10 Ralph Kaminski. Koncerty zakończy występ zespołu Tulia, który zaplanowano na godz. 21.40.

WOŚP - aukcje

WOŚP można wesprzeć też poprzez licytację. O tym jak licytować pisaliśmy >>TUTAJ<<. Poniżej znajdziecie listę najciekawszych aukcji WOŚP. Przypominamy, że można wylicytować także wizytę u nas! Zwycięzca aukcji przez godzinę, wspólnie z ekipą „Obudź się na Jankesa”, będzie współprowadzić program radiowy na żywo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE