Pruszków: widzieliście tego mężczyznę? Policja apeluje o pomoc

2022-08-12 8:14
policja poszukuje
Autor: policja.pl

Policjanci z Pruszkowa poszukują obecnie mężczyzny, którego wizerunek udostępnili w sieci. Służby apelują, aby każdy, kto go rozpoznaje, skontaktował się z nimi. Sprawa okazuje się zaskakująca.

Pruszkowscy mundurowi apelują o pomoc do lokalnej społeczności. Poszukują bowiem mężczyzny ze zdjęcia w związku ze zdarzeniem, do którego doszło... 3 kwietnia 2019 r.

Czytaj również: Wypadek polskiego autokaru w Chorwacji. Urząd marszałkowski zawiadamia organy ścigania

Pruszków: policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

To właśnie wtedy, pod lokalem McDonald's w Pruszkowie, "bohater" udostępnionych materiałów miał dopuścić się naruszenia nietykalność cielesnej innego mężczyzny. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Jak wskazano, każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, powinien skontaktować się z aspirantem Krystianem Łapińskim, zajmującym się ta sprawą. Dla zgłaszających udostępniono aż trzy numery telefonu.

Ze wspomnianym policjantem można kontaktować się bezpośrednio pod numerem 47 72 46 385. Poza tym, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku, można dzwonić również do sekretariatu wydziału dochodzeniowo-śledczego na numer 47 72 46 261. Dla zgłaszających dostępny jest również całodobowy numer 47 72 46 213.

Sinice w Jeziorku Czerniakowskim. Warszawiacy lekceważą zakaz kąpieli

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Widzew Łódź - Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć mecz w stolicy?
  2. Mknęła na hulajnodze, wystarczyła sekunda. Strażnicy od razu musieli działać
  3. Archidiecezja warszawska żegna ofiarę wypadku w Chorwacji. To ks. Grzegorz Radziszewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE