Widzew Łódź - Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć mecz w stolicy?

2022-08-11 13:33
Legia Warszawa stadion
Autor: Wikimedia Commons / Wistula

Już w piątek, 12 sierpnia Legia Warszawa rozegra wyjazdowe spotkanie z Widzewem Łódź. Klub przygotował jednak dla kibiców, którzy zostaną w stolicy, wyjątkowe wydarzenie. Mecz, wraz z innymi kibicami, będzie można bowiem obejrzeć na stadionie, w Strefie Kibica.

Mecz rozpoczynającej się niebawem 5. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa rozegra na wyjeździe, w Łodzi. Nie oznacza to jednak, że kibice stołecznego klubu będą skazani na zostanie przed własnymi telewizorami. Klub przygotował bowiem dla nich wyjątkową opcję.

5. kolejka Ekstraklasy. Widzew Łódź - Legia Warszawa: gdzie obejrzeć?

Mecz rozpocznie się o 20:30, ale już o 19:30 zostaną otwarte bramki wejściowe stadionu przy ul. Łazienkowskiej. To właśnie tam, na Trybunie Wschodniej (wejście B2) przygotowana zostanie specjalna Strefa Kibica. Wstęp do niej będzie bezpłatny.

Zebrani będą mogli obejrzeć spotkanie na telebimie. Dostępna będzie również strefa gastronomiczna, gdzie można zakupić m.in. przekąski czy napoje.

"Na miejscu będziecie mieć okazję skorzystania z płatnego parkingu przy bramie nr 2. Dodatkowo, tego dnia kibice będą mogli odwiedzić Legia SportsBar, który będzie otwarty od godziny 16:30" - przekazali przedstawiciele Legii Warszawa.

Kamil Kosowski o karierze Artura Boruca i Legii w ekstraklasie

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lepiej uważać, bo po powrocie z wakacji może czekać okropna niespodzianka. Policja apeluje
  2. Fałszywi policjanci okradli 63-latka. Dla oszustów zaciągnął wielki kredyt
  3. Lepiej się nie spóźnić. Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Warszawy, trzeba złożyć wniosek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE