Skrzyżowanie ulic Polna i Ugory - kolejne zmiany dla toruńskich kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

i

Autor: MZK w Toruniu

Skrzyżowanie ulic Polna i Ugory - kolejne zmiany dla toruńskich kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

2022-06-21 18:32

Uwaga kierowcy, szykują się kolejne utrudnienia na toruńskich ulicach. Jutro (22.06.) od godziny 9:00​ zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Polnej i Ugory. Co czeka kierowców i pasażerów w północnej części Torunia?

Obecne prace zostaną przeniesione na drugą stronę jezdni. Wiąże się to z tym, że nie będziemy mieli możliwości poruszania się w północnej części ulicy Polnej. Nadal działać będzie tymczasowo rondo, choć wjazd od ulicy Legionów pozostanie zwężony do jednego pasa. Jest też dobra wiadomość dla tych, którzy przed zmianami poruszali się ulicą Traktorową. Ta będzie udostępniona ponownie dla kierowców. Zmiany czekają także pasażerów komunikacji miejskiej. Autobus numer 12 wraca na swoją poprzednią trasę.

Przypomnijmy, że te utrudnienia są związane pracami przy budowie nowej linii tramwajowej na Osiedle JAR w Toruniu. Utrudnienia w tej części inwestycji potrwają do 18 sierpnia. Gotowa nitka na północ ma być udostępniona w połowie przyszłego roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE