Przymrozek, śnieg i śnieg z deszczem. W Toruniu zimowa aura nie odpuści [Pogoda w Toruniu]

2021-11-30 6:54
Przymrozek, śnieg i śnieg z deszczem. W Toruniu zimowa aura nie odpuści [Pogoda w Toruniu]
Autor: pixabay.com

Temperatury na minusie, ale i intensywne opady śniegu oraz śniegu z deszczem towarzyszyć będą torunianom w najbliższym tygodniu. Klimat świąt na pewno przybliży biały puch, jednak warto zachować wyjątkową ostrożność, bo na jezdniach będzie naprawdę ślisko.

W najbliższych dniach w Toruniu musimy przygotować się na mroźny oddech zimy. Mogli zobaczyć to już dziś (30.11.) wszyscy kierowcy, którzy z rana musieli zeskrobać szron ze swoich samochodów. Odczyty poniżej zera to w nadchodzącym tygodniu będzie w mieście norma. Dziś maksymalnie na toruńskich termometrach zobaczymy do 2 stopni. Ta odczuwalna temperatura będzie jednak dużo niższa. Ochładzać będzie nas silniejszy wiatr, który w porywach może dojść do 45 km/h. Zimowej aury doda z pewnością śnieg. Czasami będzie pojawiał się w towarzystwie deszczu. Opadów spodziewajmy się od południa aż do późnych godzin wieczornych. W połączeniu z niskimi odczytami na termometrach może być niebezpiecznie. Jedźcie ostrożnie. Jeśli nie wymieniliście opon oraz płynu do spryskiwaczy na te zimowe - warto to zrobić. Zimowa aura na dobre zagości w Toruniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE