Biedronka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe Biedronka

Promocje

Karta Moja Biedronka. Firma przygotowała niespodziankę dla klientów!

2023-09-21 10:57

Karta Moja Biedronka to niezwykle popularna w Polsce opcja zgarniania zniżek w dyskoncie Biedronka. Klienci codziennie odbierają tysiące promocji i zaoszczędzają tym samym wiele pieniędzy. Tym razem Biedronka przygotowała nową niespodziankę dla swoich klientów. Czytajcie dalej!

Niespodzianka dla klientów

Sieć Biedronka opublikowała komunikat dotyczący Karty Moja Biedronka. Firma poinformowała m.in. że stale wzrasta liczba użytkowników promocyjnej karty, podobnie jak mobilnej aplikacji Biedronka. Według danych w Polsce jest 17 milionów Kart Moja Biedronka, za to 9 milionów klientów używa aplikacji na telefonie. W roku 2023 firma nie miała miesiąca, w którym nie odnotowano wzrostu.

Więcej zniżek i promocji zapewnia korzystanie z shakeomatu w aplikacji. Biedronka chwali się, że klienci mogą włączyć dwie promocje dziennie. Dzięki temu każdego tygodnia klienci oszczędzają 7.9 miliona złotych - tyle wydaliby gdyby nie korzystali z aplikacji.

Nie tylko w Polsce

Z Karty Moja Biedronka korzystają też klienci z innych krajów ościennych. Wielu ludzi odwiedza Polskę, aby zrobić zakupy, które w naszym kraju są tańsze niż w Niemczech i Czechach. Wśród 5 narodów, które otaczają Polskę, szczególnie "biedronkowe" promocje upodobali sobie Niemcy, Czesi, Litwini, Ukraińcy oraz Słowacy. Ponad 500 tys. osób z zagranicy posiada aktywną Kartę Moja Biedronka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE