ranczo

i

Autor: AKPA

quiz

Quiz. Dopasuj aktora do bohatera w "Ranczo". Kogo grała Ilona Ostrowska? Quiz dla prawdziwych fanów serialu "Ranczo"

2024-04-13 15:12

Serial "Ranczo" to legenda polskiej telewizji. Miliony Polaków gromadziło się przed telewizorami, aby śledzić losy malutkiej miejscowości zwanej Wilkowyjami. Niektórzy oglądają serial kilka razy dzięki Netflixowi! Dlatego mamy dziś quiz tylko dla prawdziwych fanów "Ranczo" - dopasujecie aktora do granej przez jego roli? Sprawdzimy twoją pamięć!

Aktorzy uwielbiali gra w "Ranczu"

Ranczo od dekad podbija polskie domostwa. Regularnie w TVP Seriale można obejrzeć powtórki serialu. Wejście Ranczo na Netflix też zwiększyło jego popularność. Pojawiły się nawet plotki o tym, że Ranczo mogło wrócić. Jednak przez m.in. ówczesną władzę, pomysł wstrzymano. Wiele też zmieniła śmierć Pawła Królikowskiego.

Już od samego początku serial gromadził miliony Polaków przed telewizorami. Nic dziwnego, stereotypowe pokazanie Polaków czy np. Amerykanów bawiło. Wybitna obsada aktorka też swoje robiła, tak samo jak najlepszy czas antenowy w telewizji.

Aktorzy do dziś wspominają miło przygodę w serialu, choć co ciekawe, serialowa Wioletka nie do końca lubiła prywatnie swojego serialowe męża policjanta! Zaskoczeni?

Jednak jak się okazuje, Wilkowyje skrywają też mieć pewne tajemnice. Bo nimi można nazwać poszczególne nazwiska aktorów. Dlatego dziś mamy dla was wybitnie trudny quiz - dopasujcie nazwisko aktora do roli granej w "Ranczo". Ostrzegamy, niektóre pytania są podchwytliwe! Ale wierzymy w waszą wybitnie dobrą pamięć. Powodzenia

Kto gra w "Ranczo"? Podajemy nazwisko aktora, a ty wskazujesz, kogo on gra w tym serialu

Pytanie 1 z 20
Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo" grała

Ranczo - obsada serialu po latach. Kto zmienił się najbardziej?

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!
Listen on Spreaker.