screen z gry Dragon Ball Fighter Z

i

Autor: DRAGON BALL FighterZ / Bandai Namco

QUIZ

Dragon Ball: QUIZ. 18-ka i Chichi - sprawdź, jak dobrze znasz wojowniczki z serii anime!

2024-02-12 19:41

W anime Dragon Ball oprócz słynnych wojowników pojawiły się też wojowniczki takie jak m.in. 18-ka i Chichi. Jeśli jesteście fanami Dragon Ball, to powinniście bez problemu odpowiedzieć na pytania o słynne kobiety, które występowały w tej animacji. Sprawdźcie swoją wiedzę o świecie Smoczych Kul w naszym quizie!

Dla większości osób Dragon Ball to anime, które opowiada prostą historię wojowników, którzy cały czas ratują świat przed zniszczeniem. Chociaż w serialach nie brakuje epickich walk, to oglądanie tylko ich byłoby nudne. To, co powoduje, że postacie w tej serii są nam bliskie i bardziej ludzkie to ich zwyczajne życie pokazane w serialu. To właśnie wtedy zobaczyć możemy naszych ulubionych bohaterów w nowym świetle, jako kochających partnerów i rodziców. To bardzo ważne, bo dzięki temu postacie z Dragon Ball mimo swoich nadnaturalnych umiejętności nabierają ludzkiego wymiaru i łatwiej się z nimi identyfikować.

Dragon Ball - wojowniczki w anime

Warto zauważyć, że tą bardziej ludzką stronę wojowników poznać możemy głównie dzięki ich partnerkom i córkom przy których "opuszczają gardę". Kobiety w Dragon Ball nie są postaciami słabymi, większość z nich doskonale walczy, są inteligentne, ambitne i doskonale wiedzą jak owinąć sobie najpotężniejszych wojowników takich jak Songo czy Vegeta wokół małego palca. Sprawdźcie swoją wiedzę na temat Chichi, Bulmy, 18-ki i innych barwnych postaci kobiecych z Dragon Ball w naszym quzie.

QUIZ Dragon Ball. Sprawdź, ile wiesz o postaciach kobiecych z DB!

Pytanie 1 z 11
Która z kobiecych postaci nigdy nie walczyła podczas zawodów Tenka-ichi Budōkai?