Nocny pożar warsztatu stolarskiego w Parszowie. Na miejscu 30 strażaków

2022-01-13 9:08
Nocny pożar warsztatu stolarskiego w Parszowie. Na miejscu 30 strażaków
Autor: OSP KSRG Wielka Wieś Nocny pożar warsztatu stolarskiego w Parszowie. Na miejscu 30 strażaków

Do pożaru małego warsztatu stolarskiego doszło wczoraj (12.01) po godzinie 23:30. Na miejscu pracowało 30 strażaków, pogotowie energetyczne, policja i pogotowie ratunkowe. Warsztat znajdował się w garażu domu jednorodzinnego, pożar zagroził domownikom. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci opuściło mieszkanie a właściciel próbował gasić ogień.

Pożar warsztatu stolarskiego w Parszowie. Na miejscu pracowało 30 strażaków - JRG Starachowice, OSP KSRG Wielka Wieś, OSP Parszów, OSP Marcinków, JRG Skarżysko.

Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 23:30 - mówi Andrzej Pyzik, zastępca komendanta PSP Starachowice. Ze wstępnych informacji jakie uzyskaliśmy, wynikało że pali się garaż. Na miejscu okazało się, że znajduje się w nim mały warsztat stolarski. Właściciel próbował gasić ogień na własną rękę, jednak próba się nie udała. Mieszkańcy domu (4 osoby, w tym dwójka dzieci) opuścili mieszkanie i na noc przenieśli się do rodziny. Właścicielowi warsztatu strażacy podali tlen , na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe - opowiada Pyzik.

pozar
Autor: OSP KSRG Wielka Wieś

Udział w akcji wzięło 30 strażaków, nasze  działania trwały ponad dwie godziny. Spaleniu uległo wyposażenie warsztatu. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej przy pile mechanicznej - dodaje Andrzej Pyzik.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Ale wkoło jest wesoło, ooo. ... w pracy, małpa w zoo, ooo. Puste pole za stodołą. Chłop zaprawia, ale Jazz, ooo"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE