TikTok MMA - WALKI, DATA, MIEJSCE, BILETY. Co to za gala?

2019-10-16 14:19
TikTok MMA - WALKI, DATA, MIEJSCE, BILETY. Gala powtórzy sukces Fame MMA?
Autor: TikTok MMA - screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/tik_tok_mma/ TikTok MMA - WALKI, DATA, MIEJSCE, BILETY. Gala powtórzy sukces Fame MMA?

TikTok MMA 2020 to wydarzenie, które budzi ogromne emocje wśród dziennikarzy sportowych, internautów i doświadczonych sportowców. Dużym zaskoczeniem było ogłoszenie kolejnej odsłony MMA - tym razem z udziałem TikTokerów. Co się wydarzy na 1. edycji TikTok MMA? Kto walczy, gdzie i kiedy się odbędzie gala? Przekonajcie się i sprawdźcie wszystkie szczegóły.

TikTok MMA - walki, data, miejsce i bilety. Gala z TikTokerami wzbudza duże, często mieszane emocje wśród dziennikarzy sportowych, internautów i doświadczonych zawodników MMA. To najnowsza organizacja, w której zobaczymy popularne i znane gwiazdy aplikacji TikTok. Wiele osób już teraz się zastanawia, czy powtórzy ogromny sukces Fame MMA i Freak Fight Federation.

Zobacz: Fame MMA 5 – KIEDY, WALKI, BILETY, DATA, ZAWODNICY, MIEJSCE

TikTok MMA - DATA, MIEJSCE

TikTok MMA powtórzy sukces Fame MMA? Zdania na temat wydarzenia są podzielone, jednak z pewnością przyciągnie ono uwagę. Gala z TikTokerami odbędzie się 5 stycznia 2020 roku w WCA - Warszawskie Centrum Atletyki. Oczywiście wszystkie starcia odbędą się na zasadzie "freak fight".

TikTok MMA - KARTA WALK

Karta walk TikTok MMA to w sumie sześć walk. Na pierwszej gali TikTokerów zawalczą:

  • PAULINAPAOLA - XJWASIXX
  • Czerwony Szofer - Król Łukasz
  • Alexo - SIIITEK
  • FAKE_BAD_BOY - PIXELT0
  • KSIEZNICZKA_2106 - ANGELA_JE.M
  • LOVLYLOVLY - WYRYWAZKAPCI

TikTok MMA - BILETY

Bilety na TikTok MMA nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. W dystrybucji pojawią się 1 listopada 2019. Napiszemy w tym miejscu, gdy tylko będziemy znać miejsce wydarzenia i ceny wejściówek. Organizatorzy poinformowali, że transmisja PPV z TikTok MMA 2020 wynosić będzie 9,99 zł.

Przeczytaj też: Fame MMA 5 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2019?

TikTok MMA 2020 zostało zapowiedziane na oficjalnym instagramowym koncie @tik_tok_mma a także na YouTube. Pojawiło się poniższe wideo: 

Najnowsze