FAME MMA w Anglii - WALKI, DATA, MIEJSCE, BILETY. Czym jest Fame MMA UK?

2019-10-10 17:39 MK
FAME MMA UK
Autor: YouTube/FAME MMA UK

Szał na Fame MMA ogarnia cały świat! W Polsce, wydarzenie, w trakcie którego oglądać możemy walki postaci doskonale znanych nam z internetu czy programów telewizyjnych, zamiast profesjonalnych zawodników, cieszy się niesłabnącą popularnością. Można wręcz odnieść wrażenie, że każda kolejna edycja spotyka się z jeszcze większym zainteresowaniem. Teraz Fame MMA będzie miało miejsce również w Anglii! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Fame MMA UK - walki, data, miejsce i bilety: oto najważniejsze kwestia dotyczące pierwszej w historii gali Fame MMA na terenie Wielkiej Brytanii. Po tym, jak format odniósł oszałamiający sukces w naszym kraju i doczekał się aż pięciu edycji, założyciele Fame MMA postanowili otworzyć się na kolejny teren. Jak sami jednak zapowiadają, nie będzie to wydarzenie dedykowane Polonii zamieszkującej Wyspy Brytyjskie, a tamtejszym obywatelom. Oznacza to, że w klatce zobaczymy walki popularnych brytyjskich gwiazd internetu i telewizji.

Fame MMA UK - data, miejsce, walki

Pierwsza w historii gala Fame MMA w Anglii odbędzie się już niebawem, bo 14 grudnia 2019 roku w Utilita Arena w mieście Newcastle. Najciekawszą jednak kwestią dla wszystkich fanów projektu jest to, kto na niej wystąpi. Otóż, na ten moment znamy jedną parę, która stanie oko w oko na macie. To Scotty T oraz Stevie Bear. Pierwszy z nich zyskał popularność w programie Geordie Shore, natomiast drugi ma za sobą udział w takich show jak Big Brother oraz Ex na plaży.

Fame MMA UK - bilety

Bilety na wydarzenie są już dostępne! Można je nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.tickets.famemma.uk. Ceny zaczynają się od niespełna pięćdziesięciu funtów.

Najnowsze