FAME MMA w Anglii - WALKI, DATA, MIEJSCE, BILETY. Czym jest Fame MMA UK?

2019-10-10 17:39
FAME MMA UK
Autor: YouTube/FAME MMA UK

Szał na Fame MMA ogarnia cały świat! W Polsce, wydarzenie, w trakcie którego oglądać możemy walki postaci doskonale znanych nam z internetu czy programów telewizyjnych, zamiast profesjonalnych zawodników, cieszy się niesłabnącą popularnością. Można wręcz odnieść wrażenie, że każda kolejna edycja spotyka się z jeszcze większym zainteresowaniem. Teraz Fame MMA będzie miało miejsce również w Anglii! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Fame MMA UK - walki, data, miejsce i bilety: oto najważniejsze kwestia dotyczące pierwszej w historii gali Fame MMA na terenie Wielkiej Brytanii. Po tym, jak format odniósł oszałamiający sukces w naszym kraju i doczekał się aż pięciu edycji, założyciele Fame MMA postanowili otworzyć się na kolejny teren. Jak sami jednak zapowiadają, nie będzie to wydarzenie dedykowane Polonii zamieszkującej Wyspy Brytyjskie, a tamtejszym obywatelom. Oznacza to, że w klatce zobaczymy walki popularnych brytyjskich gwiazd internetu i telewizji.

Fame MMA UK - data, miejsce, walki

Pierwsza w historii gala Fame MMA w Anglii odbędzie się już niebawem, bo 14 grudnia 2019 roku w Utilita Arena w mieście Newcastle. Najciekawszą jednak kwestią dla wszystkich fanów projektu jest to, kto na niej wystąpi. Otóż, na ten moment znamy jedną parę, która stanie oko w oko na macie. To Scotty T oraz Stevie Bear. Pierwszy z nich zyskał popularność w programie Geordie Shore, natomiast drugi ma za sobą udział w takich show jak Big Brother oraz Ex na plaży.

Fame MMA UK - bilety

Bilety na wydarzenie są już dostępne! Można je nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.tickets.famemma.uk. Ceny zaczynają się od niespełna pięćdziesięciu funtów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze