Mariusz Wach - Dillian Whyte: WYNIK na żywo. Kto wygrał? [SKRÓT WALKI]

Autor: AP Photo/Hassan Ammar / EAST NEWS Mariusz Wach - Dillian Whyte: WYNIK na żywo. Kto wygrał? [SKRÓT WALKI]

2019-12-07 20:47

Mariusz Wach - Dillian Whyte: skrót walki podrzucamy z myślą o kibicach, którzy przegapili starcie polskiego boksera. Kto wygrał? Jak wyglądała walka? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Mariusz Wach - Dillian Whyte: SKRÓT WIDEO i WYNIK. Jak wyglądała walka Mariusza Wacha? Opisujemy ją w tym miejscu na ESKA.pl. Eksperci nie mieli wątpliwości, że Dillian Whyte był faworytem tego pojedynku. Tym bardziej, że 40-letni bokser z Polski o pojedynku z Brytyjczykiem dowiedział się ponad 10 dni temu. Mimo to postanowił podnieść rękawice i spróbować się w tym wyzwaniu. Młodszy o 9 lat rywal Wacha od pierwszych minut przeważał w tym pojedynku. Choć Polak rozpoczął tę walkę odważnie, to wyższość Whyte'a w tym starciu - z rundy na rundę była coraz bardziej widoczna. Większość swoich celnych ciosów wyprowadzał lewą ręką. Mariusz Wach skutecznie się bronił i uciekał przed piorunującymi atakami. Piąta runda była szansą dla zawodnika z Krakowa. Udało mu się wycelować i kilka razy trafić rywala. W szóstej rundzie polski bokser również przeważał. Celnie trafiał i jednocześnie umiejętnie się bronił. Zmęczenie obu zawodników było widoczne już w siódmej rundzie i kibice tylko czekali aż któryś z nich za bardzo otworzy swoją gardę. Ostatecznie to Dillian Whyte świętował zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziów: 98-93, 97-93, 97-93. Brytyjczyk odniósł swoje 27. zwycięstwo w karierze. Mariusz Wach odniósł swoją szóstą porażkę w zawodowym ringu.

Mariusz Wach - Dillian Whyte: WYNIK WALKI

Dillian Whyte pokonał Mariusza Wacha jednogłośną decyzją sędziów. Walka, zgodnie z planem, trwała dziesięć rund. Bokser z Wielkiej Brytanii od pierwszych minut był szybszy i skuteczniejszy w swoich atakach. Dominację w ringu pokazywał przez ponad 5 rund.

Mariusz Wach - Dillian Whyte: SKRÓT WALKI

Jak wyglądała walka Mariusza Wacha? Skrót starcia znajdziecie na oficjalnej stronie TVP Sport.