Kacper Blonsky na Fame MMA 8! Kto i kiedy będzie jego rywalem?

2020-09-07 11:24 Ewelina Kulasza
Kacper Blonsky
Autor: Screen z YouTube/Kacper Blonsky Kacper Blonsky

Emocje po siódmej gali Fame MMA powoli opadają! Podczas jej trwania ogłoszono nowych zawodników, którzy pojawią się w oktagonie już w kolejnej edycji. Prowadzący wydarzenie Arkadiusz 'Pan' Pawłowski zapowiedział również, że na Fame MMA 8 zawalczy youtuber Kacper Blonsky. Kto będzie jego rywalem i kiedy dokładnie zobaczymy go w oktagonie?

Kacper Blonsky na Fame MMA 8! Kto i kiedy będzie jego rywalem? Ta informacja ciekawi nie tylko fanów chłopaka, ale również wielbicieli gali Fame MMA. Emocje po siódmej edycji głośnego wydarzenia, wciąż nie opadają. To co wydarzyło się w oktagonie 5 września, zostanie w pamięci widzów na długo. Tego dnia padła nie tylko rekordowa liczba walk, ale również fani najpopularniejszej gali Freak Fight w Polsce, mogli poznać nowych zawodników, który zawalczą w oktagonie podczas Fame MMA 8. Prowadzący sportowe wydarzenie - Arkadiusz 'Pan' Pawłowski, ogłosił po walce Polaka z Ferrarim, że podczas Fame MMA 8 w oktagonie widzowie zobaczą Kacpra Blonskiego.

Chłopak swoją popularność zawdzięcza sieci, gdzie właśnie w tym miejscu rozpoczęła się jego wielka kariera youtubera. Nie tylko stworzył hitowy numer Eluwina, ale również Crusher oraz najnowszy Dziś Tańczę. Dodatkowo Kacper aktywny jest w social mediach i nagrywa dla swoich widzów vlogi. Kto będzie jego rywalem podczas Fame MMA 8?

FAME MMA 7: Paskudna kontuzja Wojtka Goli! LEKARZE WYNIEŚLI GO Z KLATKI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 8 - z kim powalczy Kacper Blonsky?

Kacper Blonsky na Fame MMA 8! Kto będzie jego rywalem i kiedy youtuber stanie w oktagonie? Póki co oficjalnie, nie został ogłoszony jeszcze rywal chłopaka. Jednak fani już spekulują, kto to może być! Jedni typują Sylwestra Wardęgę, inni Friza, a jeszcze inni Marcina Dubiela, który mieszkał razem z Kacprem w Domu X. Większość wielbicieli chłopaka obstawia również, że Blonsky zmierzy się w oktagonie z Trombą, który jest jednym z członków najpopularniejszej ekipy w kraju - Ekipy Friza.

Przypomnijmy, że chłopaki mieli zmierzyć się ze sobą podczas gali Fame MMA 6, jednak ich walka została odwołana. Kacper Blonsky na Instagramie odniósł się o swoim nowym rywalu w następujący sposób: Przeciwnik jeszcze jest tajny, ale i tak nie warto o nim gadać. Jak myślicie, kogo zobaczymy z Kacprem w oktagonie? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Fame MMA 8 - kiedy się odbędzie?

W jednym z wywiadów po FAME MMA 7 Krzysztof Rozpara zapowiedział, że ósma gala odbędzie się najprawdopodobniej już 21 listopada tego roku! Data nie jest jednak potwierdzona jeszcze w stu procentach, ponieważ nie wiadomo jak potoczy się sytuacja związana z pandemią.

Najnowsze