High League 2021: WALKI, MEMY i 6 najważniejszych momentów. Tym żyją internauci!

i

Autor: High League High League 2021: WALKI, MEMY i 6 najważniejszych momentów. Tym żyją internauci!

High League 2021: WALKI, MEMY i 6 najważniejszych momentów. Tym żyją internauci!

2021-08-30 12:00

High League 2021 to duża dawka emocji i zaskakujących rozstrzygnięć. Gala nawet dwa dni po zakończeniu wzbudzała emocje wśród internautów, co tylko pokazuje, jak duży ma potencjał projekt Malika Montana. Z czego śmieją się internauci? Czym żyją? Przekonajcie się i sprawdźcie już teraz.

Spis treści

  1. High League 2021: NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY
  2. High League 2021: MEMY

High League 2021: walki, memy i 5 najważniejszych momentów, które wywarły ogromne wrażenie na internautach. Wyniki walk High League 2021 są zaskakujące, bo w niektórych przypadkach mówimy o tym, że zawiedli faworyci. Stawiany w tej roli był Bonus BGC, który odniósł porażkę z absolutnym debiutantem w mieszanych sztukach walki, czyli Japczanem. Szokująca była również porażka Ewy Brodnickiej z Anielą Bogusz. Lil Masti udowodniła, że jest aktualnie jedną z najlepszych zawodniczek freakfightowego MMA. Faworytką walki wieczoru była Lexy Chaplin. Tymczasem Natsu pokazała pazur i udowodniła, że niższy może wygrać z wyższym. Emocji nie brakowało również, w czasie pojedynku Adriana Salomona z Maciejem Ratajem. Ostatecznie zwycięzcą walki po w trzeciej rundzie przez poddanie drogą kimury był Medusa.

Brodnicka tłumaczy porażkę z Lil Masti: Paskudna kontuzja kolana

High League 2021: NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY

High League 2021 to kilka ważnych momentów, którymi internauci żyli przez kilkanaście godzin po gali. Co najbardziej przyciągnęło uwagę kibiców, którzy oglądali galę 28 sierpnia 2021? Oto pięć najważniejszych momentów:

  • Kopnięcie Lexy Chaplin w głowę Natsu: była członkini Teamu X, co było zrozumiałe, bo miała przewagę wzrostu, próbowała obalić swoją rywalkę frontkickami. Jeden z nich stał się internetowym memem. Możecie to zobaczyć poniżej.
  • Dwóch na jednego: Byliśmy świadkami walki trzech zawodników na zasadach każdy na każdego. Tymczasem Lukas TV i Bunio jednocześnie ruszyli na Kamila Kossakowskiego, który cieszył się po walce tak, jakby ją wygrał.
  • Premierowy koncert: W czasie High League premierę miała piosenka Szyby. Na scenie pojawili się Diho, Alberto, Bibič i Josef Bratan.
  • Walka niskorosłych: wiele osób zastanawiało się, czy jest to moralne. Sami zawodnicy wyrazili chęć stoczenia takiego pojedynku. Ostatecznie wygrał Big Jack, który nie był faworytem.
  • Do pięciu razy sztuka: Bonus BGC odniósł swoją piątą porażkę. Nie ma do tej pory żadnych zwycięstw. Sam nie wie, czy chce kontynuować karierę w sportach walki. Choć z chęcią chciałby stanąć do rewanżowego pojedynku z Marcinem Najmanem. 
  • Wsparcie najważniejsze: Marcin Dubiel pojawił się w oktagonie, nie Natsu, a Lexy Chaplin. Później przez długi czas pocieszał swoją byłą dziewczynę.

Pierwsza odsłona wydarzenia, za które odpowiada Malik Montana, to już historia. Już wiadomo, że przed nami druga, jeszcze bardziej elektryzująca edycja High League.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

High League 2021: MEMY

Memy, śmieszne obrazki, ale i zdjęcia z gali High League zalały internet. Czym żyją internaci? Co ich rozbawiło, a co rozwścieczyło? Przekonajcie się sprawdzając poniżej: