Fame MMA 7 - kto walczy? Popek rywalem Marcina Najmana? [KARTA WALK]

2020-06-23 16:13 EK
Fame MMA 7 - kto walczy? Popek rywalem Marcina Najmana? [KARTA WALK]
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News Fame MMA 7 - kto walczy? Popek rywalem Marcina Najmana? [KARTA WALK]

Fame MMA 7 - karta walk i nazwiska zawodników, to bardzo ważne kwestie. Kto powalczy na Fame MMA 7? Jakie walki zobaczymy na siódmej odsłonie gali? Specjalnie dla was lista jest aktualizowana na bieżąco na ESKA.pl. Popularna gala odbędzie się w tym roku we wrześniu. Czy Popek będzie rywalem Marcina Najmana? Wątpliwości wyjaśniamy na ESKA.pl.

Fame MMA 7 - kto walczy? Popek rywalem Marcina Najmana? [KARTA WALK] - takie informacje ciekawią z pewnością niejednego fana walk i gali Fame MMA. Sportowe wydarzenie odbędzie się w tym roku we wrześniu. O nowym terminie poinformował Wojtek Gola, publikując wspólne zdjęcie z Adrianem Polakiem, który bez wątpienia będzie bohaterem nadchodzącego wydarzenia. Początkowo gala była zaplanowana na 22 sierpnia 2020 roku, jednak fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Fame MMA 7 prawdopodobnie odbędzie się 5 września. Na ten moment nie jest znana jednak lokalizacja sportowego wydarzenia. Fame MMA zawsze budzi wiele emocji i kontrowersji. Poprzednia, szósta edycja odbyła się 28 marca podczas trwającej pandemii koronawirusa. W walce wieczoru zmierzyły się dwie kobiety - Marta Linkiewicz, znana pod pseudonimem Linkimaster oraz Kamila Smogulecka 'Zusje'. Mimo iż, Zusje błyskawicznie ruszyła do ataku na Linkiewicz, to właśnie Marta wygrała po trzech rundach całą walkę.

Fame MMA 7 - KARTA WALK

Kto zmierzy się podczas FAME MMA 7 we wrześniu? W zestawieniu znalazły się pojedynki m.in.:

  • Amadeusz Ferrari vs. Adrian Polak
  • Kamil Hassan vs. Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka

Ponadto podczas wydarzenia mają także wystąpić Marcin Najman i Arkadiusz 'Ar0y' Tańcula. Dodatkowo znany raper Popek przeszedł jakiś czas temu z KSW do Fame MMA. W sieci od razu pojawiły się plotki, że będzie kolejnym rywalem Marcina Najmana. Polski pięściarz odpowiedział na fałszywe komentarze na Instagramie, które pojawiają się w sieci:

Posłuchajcie, nie załączajcie mnie do tych dyskusji na temat tego, kto będzie rywalem "Popka" na najbliższej gali Fame MMA. Widziałem w komentarzach bardzo dużo spekulacji, że to ja mam być jego rywalem, więc pragnę stanowczo zdementować. Nie, to nie ja będę jego rywalem

Kto w takim razie zmierzy się z Popkiem? Na oficjalne informacje musimy poczekać, ale jak tylko będzie coś wiadomo - poinformujemy Was o tym na ESKA.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kto rywalem Popka? Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)
Adam Baran: Popek powraca do MMA #HOT
Najnowsze