Fame MMA 6 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie i co się będzie działo?

2020-02-08 12:59 RW
Fame MMA 6 - KONFERENCJA. O której godzinie i co się będzie działo?
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 - KONFERENCJA. O której godzinie i co się będzie działo?

Fame MMA przyciąga uwagę internautów w całej Polsce. W czasie pięćiu ostatnich edycji dochodziło do elektryzujących starć celebrytów, youtuberów i znanych influencerów. Emocje towarzyszą kibicom w czasie samych starć, ale również poprzedzających je konferencji prasowych. Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja przed Fame MMA 5? Przekonajcie się sami sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Fame MMA 6konferencja. Zastanawiacie się, kiedy, o której godzinieProgram podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl. Konferencja Fame MMA przyciągnie równie dużą uwagę, co medialne spotkania przy okazji poprzednich walk. Co się będzie działo? Tym razem zobaczycie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. Według internautów, to właśnie influencerka znana ze skandalu związanego z amerykańskimi raperami jest faworytką tego starcia. Przemawia za nią przede wszystkim doświadczenie w oktagonie. Organizatorzy zapewniają, że będzie to nieprzewidywalna konferencja FAME MMA. Zostanie ona podzielona na trzy części. 

Na konferencji prasowej przed Fame MMA 6 mogą się pojawić osoby powyżej 14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia). Osoby poniżej 14 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet. Koszt wejściówki kupionej na stronie ticketos.pl wynosi 40 złotych. 

Fame MMA 6 konferencja - kiedy, gdzie i o której?

Kiedy i o której godzinie konferencja Fame MMA 6? Spotkanie medialne, w którym wezmą udział bohaterowie szóstej edycji wydarzenia, odbędzie się 8 lutego 2020, a start zaplanowany jest na godzinę 18:00. Konferencja Fame MMA 6 odbędzie się w Klubie Muzycznym B17 przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. 

Fame MMA 6 konferencja - program

Co się będzie działo? Jak będzie wyglądać konferencja Fame MMA 6? Organizatorzy podzielili ją na trzy części. Już teraz wiadomo, że w klatce pojawi się, Zusje, Linkimaster, Wojciech Gola, Rafonix, Piotr Piechowiak, Marcin Najman, Don Kasjo i Maciek Rataj. Pozostałe cztery starcia zostaną ogłoszone podczas konferencji.

Najnowsze